POSZEWKA 140x200

Zaprojektowane z dbałością o detale poszewki na kołdry 140x200

Poszewki na kołdry 140x200 to produkty unikatowe, które znajdziesz w naszej ofercie. Wykonujemy je z bawełny, muślinu i minky, czyli materiałów certyfikowanych, spełniających standardy Oeko-Tex 100. Są przez to bezpieczne, nie wywołują reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych. Co ważne ich produkcja odbywa się ręcznie w naszych polskich szwalniach, dlatego możemy pilnować każdego etapu ich powstawania. Dbamy o najdrobniejsze detale, aby do klientów trafiały wyłącznie wysokiej jakości produkty.

Komfortowe i bezpieczne poszewki na kołdry 140x200

Wykończone w perfekcyjny sposób poszewki na kołdry 140x200 gwarantują dzieciom zdrowy i bezpieczny sen każdej nocy. Niezależnie od tego, o jakiej porze roku postanowisz je zastosować, zapewnią maksymalny komfort w trakcie snu, dzięki oddychającym materiałom, z których są wykonywane. Poszewki na kołdry 140x200 oferujemy w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach, które na pewno spodobają się dzieciom, ponieważ są inspirowane ich wyjątkowym światem.

Bezpieczne poszewki na pościel 140x200 na napy

Bezpieczeństwo jest najważniejsze, szczególnie gdy chodzi o bezpieczeństwo dzieci. Ta zasada przyświeca nam przy szyciu dla Państwa naszych produktów. Kupując w BabyMetka możesz być pewna, że jesteś w odpowiednim miejscu. Nasze poszewki na kołdry nie posiadają niebezpiecznych dla najmłodszych dzieci guzików, a jedynie głębokie zakładki zapinane na napy. To sprawia, że poszewka 140x200 może znajdować się w bliskim otoczeniu każdego malucha. Produkt dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej, wykonany w naszych polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami zapewni fantastyczną dekorację w dziecięcym pokoju.

Poszewka 140x200 w szerokiej gamie kolorystycznej

Znajdziesz u nas wiele wzorów do wyboru. Dopasujesz je do dowolnej aranżacji wnętrza, przez co stworzysz ciekawą i przyjemną przestrzeń do przebywania co wypłynie pozytywnie na nastrój i rozwój dziecka. Posiadamy kolekcje zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. W arbuzy, samochody, króliczki, aniołki, a może po prostu jednokolorowe? To zaledwie garstka propozycji, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie, jeżeli chodzi o poszewki na pościel 140x200. Dysponujemy bogatą ofertę poszewek w przepięknych kolorach i wzorach. Bez trudu dopasujesz je do aranżacji wnętrza dziecięcego pokoju. Chcemy, aby w otoczeniu Twojego dziecka znalazły się wyłącznie pozytywne barwy, a takie właśnie umieszczone zostały na poszewkach 140x200.

Poprawiające samopoczucie poszewki na kołdry 140x200

Kupno poszewek na pościel to inwestycja w spokojny sen i kolorowe pokoje dzieci, które są takie jakie one uwielbiają. Taka inwestycja zawsze się zwraca i jest najlepszą jaką możesz zrobić, ponieważ jest inwestycją w dziecko. Atrakcyjny wygląd poszewek na kołdry sprawia, że na twarzy dziecka od razu pojawi się uśmiech, gdy tylko położy się w łóżku. Poszewki na kołdry 140x200 są dostępne w atrakcyjnych wzorach i kolorach fantastycznie nawiązujących do wyjątkowego świata dziecka. Możesz wybrać poszewki w arbuzy, jednorożce, tęcze, łapki zwierzęce, trójkąty, szachownicę. Opcji jest naprawdę wiele.

Filtry (111 products)

Cena

85,00 zł - 145,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał