POSZEWKA 40x40

Funkcjonalne i estetyczne poszewki na jaśki 40x40

Szukasz wyjątkowego produktu dla swojego dziecka? Mamy dla Ciebie idealny pomysł: poszewki na jaśki 40x40 wykonane z bawełny, muślinu lub minky do wyboru. Są dostępne w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach, które sprawiają, że w pokoju Twojego dziecka zagości radość, dziecięca atmosfera i bardzo pozytywne emocje. Na poszewkach umieściliśmy wiele atrakcyjnych wzorów, które nawiązują do kolorowego świata dziecka. Poszewki nie zawierają niebezpiecznych guzików. Zastąpiliśmy je głębokimi zakładkami.

Dekoracyjne poszewki na jaśki 40x40

Dużo uwagi przywiązujemy do walorów estetycznych, ale i kwestii bezpieczeństwo, bo to w przypadku dzieci ma ogromne znaczenie. Poszewki są wykonane z tkaniny spełniających standardy Oeko-Tex 100, dlatego nie wywołują podrażnień ani reakcji alergicznych. Bardzo trudno jest znaleźć zarówno estetyczne, jak i bezpieczne poszewki na jaśki. Wiemy coś o tym, dlatego zrobiliśmy wszystko, aby produkcja w naszych polskich szwalniach przebiegła na miarę naszych oczekiwań. Jesteśmy dumni z efektu, jaki możemy Wam przedstawić. 

Kolorowe poszewki na jaśki 40x40

Naszym celem jest stworzenie ofert poszewek, które dopasujesz do różnych upodobań. Możesz wybierać wzory w arbuzy, samochody, króliczki, aniołki, a może po prostu jednokolorowe? To zaledwie garstka propozycji, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie, jeżeli chodzi o poszewki na jaśki 40x40. Dysponujemy bogatą ofertę poszewek w przepięknych kolorach i wzorach. Bez trudu dopasujesz je do aranżacji wnętrza dziecięcego pokoju. Chcemy, aby w otoczeniu Twojego dziecka znalazły się wyłącznie pozytywne barwy, a takie właśnie umieszczone zostały na poszewkach 40x40.

Poszewki na jaśki 40x40 zgodne z aktualnymi trendami

Niezależnie czy dekorujesz pokój dla dziewczynki czy dla chłopca, z poszewkami 40x40 od Babymetka osiągniesz wymarzony efekt. BabyMetka zawsze posiada najnowsze i najmodniejsze wzory, które przyniosą uśmiech każdemu dziecku. Staramy się śledzić trendy w modzie dziecięcej, dlatego przygotowaliśmy wyjątkowe wzory i kolory poszewek na jaśki, które z pewnością świetnie odnajdą się w nowoczesnych wnętrzach urządzanych dla dzieci. Poszewki na jaśki 40x40 dostępne są m.in. w aniołki, arbuzy, samochody. Możesz także wybrać poszewki jednokolorowe. 

Filtry (111 products)

Cena

35,00 zł - 55,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał