Filtry

POSZEWKA 40x40

Filtry

Cena

Od 35,00 złdo 55,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Funkcjonalna i estetyczna poszewka 40x40

Szukasz wyjątkowego produktu dla swojego dziecka? Mamy dla Ciebie idealny pomysł: poszewki na jaśki 40x40 wykonane z bawełny, muślinu lub minky do wyboru. Są dostępne w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach, które sprawiają, że w pokoju Twojego dziecka zagości radość, dziecięca atmosfera i bardzo pozytywne emocje. Na poszewkach umieściliśmy wiele atrakcyjnych wzorów, które nawiązują do kolorowego świata dziecka. Poszewki nie zawierają niebezpiecznych guzików. Zastąpiliśmy je głębokimi zakładkami.

Czytaj więcej

Dekoracyjna poszewka 40x40 poprawi aranżację pokoju

Dużo uwagi przywiązujemy do walorów estetycznych, ale i kwestii bezpieczeństwo, bo to w przypadku dzieci ma ogromne znaczenie. Poszewki są wykonane z tkaniny spełniających standardy Oeko-Tex 100, dlatego nie wywołują podrażnień ani reakcji alergicznych. Bardzo trudno jest znaleźć zarówno estetyczne, jak i bezpieczne poszewki na jaśki. Wiemy coś o tym, dlatego zrobiliśmy wszystko, aby produkcja w naszych polskich szwalniach przebiegła na miarę naszych oczekiwań. Jesteśmy dumni z efektu, jaki możemy Wam przedstawić. 

Kolorowe poszewki na jaśki 40x40

Naszym celem jest stworzenie ofert poszewek, które dopasujesz do różnych upodobań. Możesz wybierać wzory w arbuzy, samochody, króliczki, aniołki, a może po prostu jednokolorowe? To zaledwie garstka propozycji, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie, jeżeli chodzi o poszewki na jaśki 40x40. Dysponujemy bogatą ofertę poszewek w przepięknych kolorach i wzorach. Bez trudu dopasujesz je do aranżacji wnętrza dziecięcego pokoju. Chcemy, aby w otoczeniu Twojego dziecka znalazły się wyłącznie pozytywne barwy, a takie właśnie umieszczone zostały na poszewkach 40x40.

Poszewka 40x40 zaprojektowana zgodne z aktualnymi trendami

Niezależnie czy dekorujesz pokój dla dziewczynki czy dla chłopca, z poszewkami 40x40 od Babymetka osiągniesz wymarzony efekt. BabyMetka zawsze posiada najnowsze i najmodniejsze wzory, które przyniosą uśmiech każdemu dziecku. Staramy się śledzić trendy w modzie dziecięcej, dlatego przygotowaliśmy wyjątkowe wzory i kolory poszewek na jaśki, które z pewnością świetnie odnajdą się w nowoczesnych wnętrzach urządzanych dla dzieci. Poszewki na jaśki 40x40 dostępne są m.in. w aniołki, arbuzy, samochody. Możesz także wybrać poszewki jednokolorowe.

Bawełniana poszewka 40x40 w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach

Poszewka bawełniana znakomicie odnajdzie się w przestrzeni tworzonej z myślą o dzieciach, szczególnie w atrakcyjnym rozmiarze 40x40 cm. Została wykonana z wysokiej jakości materiału spełniającego standardy Oeko-Tex 100. Wyjątkowa poszewka 40x40 jest bezpieczna, ponieważ nie wywołuje reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych. Zapewnia pełną funkcjonalność w trakcie użytkowania, a jej walory estetyczne są niesamowite.

Poszewka 40x40 jest dostępna w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Dzieci na pewno zainteresują motywy zwierzęce, roślinne, geometryczne. Dostępne są także jednokolorowe poszewki, które bez trudu dopasujesz do tworzonej aranżacji wnętrza.

Bawełniana poszewka jest znakomitym wyborem do sypialni dziecka. Ozdobi jaśka, do którego dziecko będzie z wielką przyjemnością się tuliło. 

Poszewka 40x40 z minky z charakterystycznymi wypustkami sensorycznymi

Komfortowe warunki do odpoczynku, jakie zapewnia poszewka minky są godne uwagi. Wypustki sensoryczne znajdujące się na jej powierzchni relaksują i masują twarz dziecka, co wpływa na jego uspokojenie oraz wyciszenie. Wrażliwa skóra dziecka w kontakcie z materiałem minky oddycha, odpoczywa, a przez to maluszek zasypia bez większych problemów.

Miękka i lekka poszewka 40x40 dostępna jest w 1 z 13 kolorów, dlatego bez większego wysiłku uda się dopasować ją do tworzonej aranżacji strefy wypoczynkowej w sypialni dziecka. Poszewka minky ma świetnie rozwinięte walory estetyczne, dlatego korzystało będzie się z niej z wielką przyjemnością. Piękne kolory podkreślają jej atuty.

Poszewka minky znakomicie sprawdzi się jako prezent, ponieważ odznacza się wysoką jakością wykonania i wspaniałymi walorami estetycznymi.

Muślinowa poszewka 40x40, która zadba o elegancję strefy wypoczynkowej dziecka

Poszewka z muślinu to ekskluzywny wybór dla dziecka, na który stawiają przede wszystkim wymagający rodzice. Poszewka 40x40 dostępna jest w wielu atrakcyjnych kolorach: Cloud Pink, Mango Mojito, Mineral Blue, Mosaic Blue, Rainy Day, Silver Sconce, Skyway, Storm Front, Strawberry, Terra Cotta. Możesz samodzielnie zdecydować, jaki efekt wizualny pragniesz uzyskać. Z pomocą poszewki muślinowej uda się go zrealizować bez większych problemów.

Jednokolorowa poszewka muślinowa świetnie wkomponuje się w każdą strefę wypoczynkową, umili dziecku odpoczynek i zapewni same pozytywne wrażenia w trakcie snu. Muślin jest materiałem całkowicie bezpiecznym, wolnym od szkodliwych substancji, delikatnym i przewiewnym. Dba o to, aby dziecko nie pociło się i nie przegrzewało.

Muślinowa poszewka 40x40 to strzał w dziesiątkę, dlatego na pewno nie popełnisz błędu, gdy się na nią zdecydujesz.

Zobacz inne poszewki na jaśki.