WYPRAWKA DLA CHŁOPCA

Oferta kart podarunkowych

  

Wyprawka dla chłopca przygotuje Cię starannie na przyjście synka na świat

Wyprawka dla chłopca to starannie skomponowany zestaw, który pomoże Ci przygotować się na przyjście Twojego synka na świat. Zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić maluszkowi komfort i bezpieczeństwo od pierwszych dni życia. Od uroczych, miękkich ubranek, przez delikatne pieluszki, aż po niezbędne akcesoria do pielęgnacji – nasza wyprawka jest przemyślana w najdrobniejszych szczegółach. Każdy element został wykonany z najwyższej jakości, hipoalergicznych materiałów, aby dbać o delikatną skórę dziecka. Dzięki naszej wyprawce, będziesz mieć pewność, że niczego nie brakuje, a Twój synek będzie otoczony ciepłem i miłością od pierwszych chwil swojego życia. Przygotuj się starannie na przyjście maleństwa i ciesz się każdym momentem wspólnie spędzonym z nowym członkiem rodziny.

Czytaj więcej

Produkty najwyższej jakości na wyprawkę dla chłopca

Szykując wyprawkę dla synka zapoznaj się z naszą bogatą ofertą akcesoriów, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Stworzyliśmy produkty, które przydadzą się każdej mamie chcącej zadbać o komfort synka, a jednocześnie pragnącej nieco odpocząć. Produkty pierwszej potrzeby to zdecydowanie gniazdo niemowlęce, rożek, ochraniacze do łóżeczka czy mata do zabawy.

Oferujemy wszystkie produkty z kategorii wyprawka w wielu atrakcyjnych kolorach i wzorach dedykowanych dla chłopców. Dzięki temu leżakowanie, zabawa, jak i odpoczynek będą dziecku sprawiały wielką przyjemność. Będzie znajdowało się w otoczeniu swoich ulubionych bohaterów, co znacząco przełoży się na odczuwany komfort.

Wyprawka chłopięca zawiera wszystkie produkty dla Twojego synka

Przygotowaliśmy elementy wyprawki, które w większości są wykonane z bawełny, przynajmniej z jednej strony, co gwarantuje zaproponowanie tak ciekawych wzorów i kolorów dedykowanych dla chłopców. Możesz również wybrać każdy z produktów w wariancie wykonania z bawełny i minky. Tym samym otrzymujesz produkty bezpieczne dla wrażliwej, delikatnej i alergicznej skóry synka.

Zapoznaj się z wszystkimi propozycjami kolorystycznymi oraz wzorami, które ubarwiły elementy wyprawki stworzonej z myślą o Twoim dziecku. Przygotowaliśmy produkty, które absolutnie są niezbędne w dbaniu o potrzeby dziecka. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego szukasz.

Mata dla chłopca do raczkowania i zabawy to element wyprawki

Dzieci uwielbiają spędzać czas na podłodze. Z niewyjaśnionych przyczyn rozkładają na podłodze wszystkie swoje zabawki. Daje im to poniekąd ogromne pole do zabawy. Jeżeli chcesz, aby synek nie odczuwał chłodu bezpośrednio od podłogi, musisz zainwestować w matę do raczkowania, która dostępna jest w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Proponujemy ją w kilku rozmiarach i kształtach: kwadratowym, owalnym oraz prostokątnym.

Głównym zadaniem maty do raczkowania jest zapewnienie przyjaznego podłoża do zabawy, raczkowania i leżakowania. To właśnie na tej macie Twój synek postawi pierwsze kroki, będzie próbował samodzielnie podnieść się, a także nauczy się całkiem nowych rzeczy.

Matę można ułożyć w dowolnym miejscu w domu lub zabrać ją na wyjazd. Dzięki temu, że jedna z jej stron jest wykonana z bawełny, masz możliwość zdecydowania się na chłopięce wzory w samochody, zwierzątka leśne, dinozaury i wiele innych.

Wyprawka dla chłopca w postaci ochraniaczy na łóżeczko chłopięce zadba o bezpieczeństwo swojego synka

Każdej młodej mamie nie mieści się w głowie, aby jej dziecku mogła stać się jakakolwiek krzywda. Jest wiele produktów, dzięki którym możesz podnieść bezpieczeństwo swojej pociechy. Jednym z nich jest ochraniacz na łóżeczko dla chłopca, który oferujemy w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Zawieszając go na szczebelkach ograniczasz ryzyko nabicia sobie przez dziecko guza czy utknięcia rączki albo nóżki w przerwach między szczebelkach.

Łóżeczko dzięki ochraniaczom nie tylko jest bezpieczniejsze, ale i ładniejsze. Wybierz kolor i wzór dopasowany do męskich zainteresowań, a Twój synek będzie otoczony od najmłodszych lat wyjątkowymi produktami.

Maksymalny komfort dla chłopca? Wyprawka dla synka? Tylko dzięki gniazdom i kokonom 

Zatroszcz się o maksymalny komfort swojego synka, tworząc dla niego wyjątkowe miejsce do leżakowania, ucinania drzemek, jak i odpoczywania. Kokony i gniazda wykonana z wysokiej jakości certyfikowanej bawełny i materiału minky gwarantują wygodę. Dzięki atrakcyjnym wzorom i kolorom, maluszek od pierwszych chwil życia będzie otaczany wyjątkowymi barwami i kształtami. Synek z przyjemnością spędzi czas na odpoczynku, gdy mama również pobędzie nieco sama ze sobą.

Gniazdo i kokon możesz kupić w kilku rozmiarach, co gwarantuje pełne dopasowanie do potrzeb dziecka. Dostępność wzorów i kolorów również jest bardzo duża, dlatego masz szansę skompletować wyjątkową wyprawkę dla swojego dziecka.

Noszenie synka nie jest takie trudne, gdy ma się do dyspozycji wysokiej jakości rożek niemowlęcy z wyprawki dla chłopca od BabyMetka

Strach przed wzięciem synka na ręce jest czymś normalnym. Potrzeba czasu, aby przyzwyczaić się do naturalnych ruchów dziecka, opanować właściwą technikę układania rąk. Z pomocą w pierwszych, niepewnych dnach przychodzi rożek niemowlęcy dla chłopców, którym możesz opatulić dziecko i wziąć komfortowo na ręce. Nie zrobisz mu krzywdy, a poczuje Twoją bliskość.

Rożki niemowlęce wykonujemy z bezpiecznych tkanin, ze względu na to, że mają bezpośredni kontakt z wrażliwą, alergiczną skórą dziecka. Są wykonane z wysokiej jakości bawełny i materiału minky. Spełniają standardy w opiece nad dzieckiem już od pierwszych chwil życia.

Zwróć także uwagę na wyjątkowe wzornictwo rożków, które bez problemów dopasujesz do chłopięcej aranżacji wnętrza. 

Zobacz inne przydatne rzeczy w kategorii Wyprawka dla noworodka.