WYPRAWKA DLA CHŁOPCA

Oferta kart podarunkowych

  

Wyprawka dla chłopca przygotuje Cię starannie na przyjście synka na świat.

9 miesięcy mogłoby się wydawać długim okresem oczekiwania na przyjście na świat upragnionego dziecka. Przez ten czas oswajasz się z przyszłą rolą mamy, kompletujesz wyprawkę dla maluszka. Do podjęcia jest wiele ważnych decyzji. Nie należy zostawiać ich na sam koniec. Lepiej od razu kupić wszystko, co ułatwi opiekę nad maluszkiem i usprawni cały proces dbania o jego potrzeby.

Czytaj więcej

Produkty najwyższej jakości na wyprawkę dla chłopca

Szykując wyprawkę dla synka zapoznaj się z naszą bogatą ofertą akcesoriów, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Stworzyliśmy produkty, które przydadzą się każdej mamie chcącej zadbać o komfort synka, a jednocześnie pragnącej nieco odpocząć. Produkty pierwszej potrzeby to zdecydowanie gniazdo niemowlęce, rożek, ochraniacze do łóżeczka czy mata do zabawy.

Oferujemy wszystkie produkty z kategorii wyprawka w wielu atrakcyjnych kolorach i wzorach dedykowanych dla chłopców. Dzięki temu leżakowanie, zabawa, jak i odpoczynek będą dziecku sprawiały wielką przyjemność. Będzie znajdowało się w otoczeniu swoich ulubionych bohaterów, co znacząco przełoży się na odczuwany komfort.

Wyprawka chłopięca zawiera wszystkie produkty dla Twojego synka

Przygotowaliśmy elementy wyprawki, które w większości są wykonane z bawełny, przynajmniej z jednej strony, co gwarantuje zaproponowanie tak ciekawych wzorów i kolorów dedykowanych dla chłopców. Możesz również wybrać każdy z produktów w wariancie wykonania z bawełny i minky. Tym samym otrzymujesz produkty bezpieczne dla wrażliwej, delikatnej i alergicznej skóry synka.

Zapoznaj się z wszystkimi propozycjami kolorystycznymi oraz wzorami, które ubarwiły elementy wyprawki stworzonej z myślą o Twoim dziecku. Przygotowaliśmy produkty, które absolutnie są niezbędne w dbaniu o potrzeby dziecka. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego szukasz.

Mata dla chłopca do raczkowania i zabawy to element wyprawki

Dzieci uwielbiają spędzać czas na podłodze. Z niewyjaśnionych przyczyn rozkładają na podłodze wszystkie swoje zabawki. Daje im to poniekąd ogromne pole do zabawy. Jeżeli chcesz, aby synek nie odczuwał chłodu bezpośrednio od podłogi, musisz zainwestować w matę do raczkowania, która dostępna jest w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Proponujemy ją w kilku rozmiarach i kształtach: kwadratowym, owalnym oraz prostokątnym.

Głównym zadaniem maty do raczkowania jest zapewnienie przyjaznego podłoża do zabawy, raczkowania i leżakowania. To właśnie na tej macie Twój synek postawi pierwsze kroki, będzie próbował samodzielnie podnieść się, a także nauczy się całkiem nowych rzeczy.

Matę można ułożyć w dowolnym miejscu w domu lub zabrać ją na wyjazd. Dzięki temu, że jedna z jej stron jest wykonana z bawełny, masz możliwość zdecydowania się na chłopięce wzory w samochody, zwierzątka leśne, dinozaury i wiele innych.

Wyprawka dla chłopca w postaci ochraniaczy na łóżeczko chłopięce zadba o bezpieczeństwo swojego synka

Każdej młodej mamie nie mieści się w głowie, aby jej dziecku mogła stać się jakakolwiek krzywda. Jest wiele produktów, dzięki którym możesz podnieść bezpieczeństwo swojej pociechy. Jednym z nich jest ochraniacz na łóżeczko dla chłopca, który oferujemy w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Zawieszając go na szczebelkach ograniczasz ryzyko nabicia sobie przez dziecko guza czy utknięcia rączki albo nóżki w przerwach między szczebelkach.

Łóżeczko dzięki ochraniaczom nie tylko jest bezpieczniejsze, ale i ładniejsze. Wybierz kolor i wzór dopasowany do męskich zainteresowań, a Twój synek będzie otoczony od najmłodszych lat wyjątkowymi produktami.

Maksymalny komfort dla chłopca? Wyprawka dla synka? Tylko dzięki gniazdom i kokonom 

Zatroszcz się o maksymalny komfort swojego synka, tworząc dla niego wyjątkowe miejsce do leżakowania, ucinania drzemek, jak i odpoczywania. Kokony i gniazda wykonana z wysokiej jakości certyfikowanej bawełny i materiału minky gwarantują wygodę. Dzięki atrakcyjnym wzorom i kolorom, maluszek od pierwszych chwil życia będzie otaczany wyjątkowymi barwami i kształtami. Synek z przyjemnością spędzi czas na odpoczynku, gdy mama również pobędzie nieco sama ze sobą.

Gniazdo i kokon możesz kupić w kilku rozmiarach, co gwarantuje pełne dopasowanie do potrzeb dziecka. Dostępność wzorów i kolorów również jest bardzo duża, dlatego masz szansę skompletować wyjątkową wyprawkę dla swojego dziecka.

Noszenie synka nie jest takie trudne, gdy ma się do dyspozycji wysokiej jakości rożek niemowlęcy z wyprawki dla chłopca od BabyMetka

Strach przed wzięciem synka na ręce jest czymś normalnym. Potrzeba czasu, aby przyzwyczaić się do naturalnych ruchów dziecka, opanować właściwą technikę układania rąk. Z pomocą w pierwszych, niepewnych dnach przychodzi rożek niemowlęcy dla chłopców, którym możesz opatulić dziecko i wziąć komfortowo na ręce. Nie zrobisz mu krzywdy, a poczuje Twoją bliskość.

Rożki niemowlęce wykonujemy z bezpiecznych tkanin, ze względu na to, że mają bezpośredni kontakt z wrażliwą, alergiczną skórą dziecka. Są wykonane z wysokiej jakości bawełny i materiału minky. Spełniają standardy w opiece nad dzieckiem już od pierwszych chwil życia.

Zwróć także uwagę na wyjątkowe wzornictwo rożków, które bez problemów dopasujesz do chłopięcej aranżacji wnętrza. 

Zobacz inne przydatne rzeczy w kategorii Wyprawka dla noworodka.