AKCESORIA DLA DZIEWCZYNEK

Oferta kart podarunkowych

  

Akcesoria dla dziewczynek, które wpłyną na uatrakcyjnienie dziecięcej przestrzeni

Dodatki budują wnętrza. Co do tego nikt nie ma żadnych wątpliwości. Nie inaczej jest w przypadku sypialni dziecięcych, w których nie powinno brakować atrakcyjnych wizualnie oraz praktycznych akcesoriów. Wybór w naszej ofercie jest bardzo duży, dlatego na pewno znajdziesz odpowiednie akcesoria dla dziewczynek, dzięki którym ważne strefy w ich pokoju zostaną właściwie urozmaicone.

Czytaj więcej

Największy wybór akcesoriów dziewczęcych w sklepie babymetka 

Nasze akcesoria dla dzieci wyróżniają się funkcjonalnością, wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, pewnym przystosowaniem do potrzeb dziecka, a jednocześnie atrakcyjnym wyglądem. Jest to zasługą zastosowania wysokiej jakości materiałów, przede wszystkim certyfikowanej bawełny spełniającej standardy Oeko-Tex 100, która występuje w połączeniu z wieloma innymi równie bezpiecznymi tkaninami, takimi jak minky czy velvet. Akcesoria dla niemowlaków proponujemy w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Możesz je dobrać do już tworzonej wyprawki. Różnorodność wzorów powoduje, że bez trudu uda się skompletować zestaw akcesoriów, który będzie wyglądał po prostu przepięknie.

Akcesoria dekoracyjne do pokoju dziewczynek w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach

Najprostszym sposobem, aby uatrakcyjnić wybrane przestrzenie w pokoju dziewczynki, a także upiększyć kołyskę, wózek czy kosz Mojżesza jest zastosowanie zawieszek dekoracyjnych w wybranym motywie przewodnim. Może to być wróżka, aniołek, piórko. Propozycji jest naprawdę bardzo dużo. Dodatkowo, zawieszki dostępne są w wielu atrakcyjnych kształtach: serduszka i gwiazdki. Każdy z motywów przewodnich wygląda na nich po prostu przepięknie.

Akcesoria dziewczęce wzbogacą przestrzeń dziecka o przepiękną dekorację

Nowoczesne aranżacje sypialni dziewczęcych zawsze uwzględniają zastosowanie łóżeczek z baldachimami. Dlaczego? Ponieważ jest to bardzo ciekawy akcent dekoracyjny, który chroni dziewczynkę przed promieniami słonecznymi i światłem dziennym, zapewnia wygodne miejsce do snu, w ciszy i spokoju.

Baldachimy proponujemy w kilku rozmiarach, a co najważniejsze w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Mamy propozycje typowo dziewczęce, które w jej pokoju odnajdą się znakomicie. Wśród jakich wzorów możesz wybierać? Popularne są motywy kwiatowe, zwierzęce, jak i owocowe. Oczywiście królują także kotki i pieski, ale piórka, rzęsy i wróżki są równie często wybierane. Wszystko zależy, jaki zamysł mają rodzice przy aranżacji wnętrza.

Artykuły dziewczęce to niezbędny gadżet, dzięki któremu dziewczynka zajmie się sobą i ukoi ból dziąseł

Na pewnym etapie gryzak jest ulubioną zabawką każdej dziewczynki. Wkładając go do buzi uśmierzysz ból wywołany wyrastającymi ząbkami. Ponadto, tego typu akcesoria dla dziewczynek dostępne są w wielu atrakcyjnych kształtach, dlatego stanowią wspaniałą zabawkę.

Dla dziewczynki możesz wybrać eko gryzak z uszkami króliczymi, a także silikonowy gryzak z głową żyrafy, niedźwiadka czy słonika. Dla dziewczynki będzie to fantastyczny prezent do zabawy, jak i uśmierzania bólu.

Akcesoria dziewczęce mają sposoby na przechowywanie gadżetów przedszkolnych dla dziewczynki

Twoja córka chodzi już do przedszkola? Musi mieć worek na buty i inne akcesoria, które musi ze sobą zabrać. Już na etapie kompletowania wyprawki możesz na przyszłość kupić worek, który będzie zawierał motyw przewodni widoczny na pozostałych produktach. Wybierz wariant najbardziej uniwersalny: piórka, motywy kwiatowe, zwierzęce. One zawsze spodobają się dziecku, nie trzeba będzie kupować nowego. Worek jest bardzo praktyczny, pojemny. Pomieści buty, jak i inne drobne gadżety.

Akcesoria dziewczęce od BabyMetka to ochrona na czas pandemii dla dziewczynki

Chcesz zadbać maksymalnie o bezpieczeństwo swojego dziecka? Wybierz maseczki bawełniane w atrakcyjne wzory i kolory. Ich noszenie jest obowiązkowe dla dzieci od 5 roku życia. Przygotowaliśmy je w uniwersalnych rozmiarach, jak i nieco mniejszych, dla najmłodszych pociech.

Dla dziewczynki wybierz maseczki w przepiękne wzory kwiatowe, zwierzęce, a na pewno nie odmówi jej założenia. Będzie czuła się w niej dobrze i traktowała jej noszenie poniekąd jak zabawę. Jednocześnie uzyskasz przeświadczenie, że dziecko ma zapewnioną maksymalną ochronę.

Akcesoria dla dziewczynki do upamiętniania wyjątkowych chwil z życia

Prowadź album lub dziennik z najważniejszymi momentami w życiu dziewczynki. Usystematyzujesz wydarzenia i we właściwy sposób je wyróżnisz stosując fotokarty z odpowiednimi napisami. Zestawy 40 kart dostarczają napisów i motywów na każdy etap życia dziecka. Na pewno pozwoli to na przygotowanie fantastycznej pamiątki na całe życie dla córeczki. Powrót do wspomnień będzie wiązał się z jeszcze większą przyjemnością.

Akcesoria dla dziewczynek w atrakcyjnym wydaniu

Sprawdź wszystkie akcesoria dla dziewczynek, jakie znajdują się w naszej ofercie. Uzupełnij wyprawkę o niezbędne produkty, które zapewnią rozrywkę dziecku, jak i umożliwią komfortowe spędzanie czasu. Dla dziewczynek przygotowaliśmy wiele przepięknych wzorów i kolorów akcesoriów, dlatego ich zakup będzie wiązał się z samą przyjemnością, bez większych problemów.

Zobacz wszystkie nasze akcesoria dla dzieci.