Filtry

NARZUTA 70x140

Filtry

Cena

Od 105,00 złdo 135,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Narzuta 70x140 – ozdobna, trwała i łatwe w utrzymaniu czystości

Jakiego produktu potrzebujesz do dziecięcego pokoju? Przede wszystkim funkcjonalnego, praktycznego, bezpiecznego i atrakcyjnie wyglądającego. Narzuta 70x140 posiada te wszystkie cechy, gwarantując idealne przygotowanie łóżka dla dziecka. Dzięki temu, ze została wykonana z certyfikowanej, bezpiecznej bawełny, nie ma ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej u dziecka. W dodatku, wypełnienie ma z antyalergicznych włókien o gęstości 80 g/m2. To wszystko powoduje, że kupując u nas narzuty bawełniane, robisz fantastyczną inwestycję na długie lata, jednocześnie bardzo bezpieczną dla swojego dziecka. 

Czytaj więcej

Narzuta 70x140 – wspaniały produkt o indywidualnym charakterze

Urządzając pokój dla dziecka, musisz zwracać uwagę na wszystkie detale. Każdy szczegół ma znaczenie, także narzuta na łóżko dziecięce 70x140. Przeglądając naszą ofertę, z pewnością natrafisz na wiele modeli, które idealnie wpasują się w stylistykę tworzonego wnętrza.

Narzuta 70x140 cm jest dobrym wyborem do pokoju dziecka

Proponujemy białe narzuty, ale także kolorowe narzuty. Dzięki temu, że są dwustronne, nie znudzą się tak szybko, można będzie je wykorzystać na różne sposoby i dopasować do zmieniającej się wraz z wiekiem dziecka aranżacji przestrzeni. 

Narzuta 70x140 wygląda estetycznie, elegancko, a jednocześnie jest bardzo praktyczna. Taki produkt jest idealnym wyborem do dziecięcego pokoju. Nie pożałujesz zakupu jednej z naszych propozycji. Tego jesteśmy pewni!

Narzuta 70x140 – praktyczny materiał, który ozdabia łóżko

Jest obecnie moda na dbanie o nienaganny wystrój wnętrz, zgodny z aktualnymi trendami. Szczególnie troszczą się o to młode mamy, które chcą, aby ich dzieci otaczały się pięknymi, bezpiecznymi rzeczami. Z dużą starannością dobierają produkty, które znajdują się w najbliższym otoczeniu dziecka. Nie ma więc co dziwić się, że narzuty bawełniane są w kręgu ich zainteresowań.

Narzuta 70x140 cm jest uszyta z bawełny wysokiej jakości

Bawełna jest materiałem bezpiecznym dla wrażliwej skóry dziecka, szczególnie, jeżeli występuje w wariancie certyfikowanym. Nie musisz obawiać się o reakcje alergiczne, problemy zdrowotne, ponieważ nie wystąpią. Dlatego właśnie narzuta 70x140cm jest pierwszym wyborem, na który decydują się młode mamy, gdy chcą kupić produkt dopełniający aranżację łóżka i dbający o jego idealny wygląd w ciągu dnia. Narzuty bawełniane wydają się idealne, i w istocie takie są. 

Narzuta 70x140 – praktyczna, wysokiej jakości i atrakcyjna ozdoba dziecięcego łóżka

Przeglądając ofertę naszego sklepu, na pewno natrafisz na narzuty dostępne w wielu rozmiarach, kolorach oraz wzorach. Jedną z propozycji, która na pewno zwróci Twoją uwagę jest narzuta bawełniana - 70x140cm. Jej klasyczny wymiar powoduje, że większość mam decyduje się na jej zakup do niewielkich łóżek dziecięcych. 

Pamiętaj, aby zawsze dobierać wielkość narzuty do rozmiaru posiadanego łóżka. Narzuta dziecięca musi być nieco większa, aby jej rogi zwisały z materaca. Posłanie łóżka będzie idealne, uda się uzyskać bardzo dobry efekt wizualny. Jeżeli kupisz zbyt dużą narzutę, zawsze możesz ją zawinąć pod materac, aby nie przeszkadzała dziecku w zabawie.

Narzuty 70x140 cm są produktem antyalergicznym

Najważniejszy, gdy kupujesz narzutę do pokoju dziecięcego jest jednak materiał. Stawiając na produkt wykonany z certyfikowanej bawełny, masz pewność, że otaczasz dziecko bezpiecznymi produktami, niewywołującymi reakcji alergicznej. W dodatku narzuta bawełniana - 70x140cm posiada antyalergiczną włókninę 80 g/m2, która maksymalizuje bezpieczeństwo korzystania z tego produktu. 

Narzuta 70x140 – dostępna w wielu wariantach kolorystycznych i wzorach

Dla każdego, coś dobrego. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno białe narzuty, jak i kolorowe narzuty. Wybierzesz dokładnie takie narzuty na łóżko dziecięce, które będą pasowały w maksymalny sposób do aranżacji tworzonego pokoju. Wybór jest ogromny. Proponujemy zarówno narzuty w klasyczne geometryczne wzory, jak i silnie nawiązujące do dziecięcych motywów. Dzięki temu, w ofercie znajdziesz propozycje dla dzieci w każdym wieku. 

Zachęcamy, aby wybrać narzutę na samym końcu, gdy już pokój jest w całości urządzony. Może być detalem dopełniającym aranżację, ożywiającym ją lub pozwalającym na stonowanie zbyt szalonej kolorystyki. Tak wiele potrafi jedna narzuta bawełniana - 70x140cm. To niesamowite! 

Narzuta 70x140 – dlaczego warto?

  • Produkt został wykonany z wysokiej jakości, bezpiecznej, certyfikowanej bawełny. Posiada antyalergiczną włókninę 80 g/m2.
  • Narzuta na łóżko dziecięce 70x140 jest dostępna w wielu wzorach i kolorach, co pozwala na jej dopasowanie do tworzonej aranżacji dziecięcego pokoju.
  • Jest to produkt na lata, dzięki wykonaniu z najlepszych materiałów. 
  • Narzuta powstaje w polskich szwalniach. Jest to polski produkt.
  • Narzuta na łóżko dziecięce 70x140 odznacza się przewiewnością i wysokim komfortem użytkowania przez cały rok.
  • Każda narzuta jest starannie pakowana w piękne opakowanie.

Zobacz wszystkie narzuty na łóżko dziecięce.