Filtry

POSZEWKA 40x50

Filtry

Cena

Od 35,00 złdo 55,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Poszewka 40x50 na głębokie zakładki z napami, bez guzików

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo dzieci, dlatego tworzymy poszewki 40x50 bez guzików, na praktyczne głębokie zakładki. Poszewki powstają z wysokiej jakości, certyfikowanych materiałów spełniających standardy Oeko-Tex 100 takich, jak bawełna, muślin czy minky. Są przyjemne w dotyku, nie wywołują podrażnień ani reakcji alergicznych. Kolorowe, atrakcyjne wizualnie i bezpieczne poszewki na pewno znajdą zastosowanie w każdym dziecięcym pokoju.

Czytaj więcej

Atrakcyjne wizualnie poszewki 40x50

Stosowane przez nas wyróżniające się barwy, ciekawe printy oraz nietypowe połączenia kolorystyczne zapewniają fantastyczną aranżację dziecięcej przestrzeni. Możesz wybrać oczywiste poszewki 40x50 w klasycznych kolorach, albo postawić na odcienie czerwieni, fioletu czy szarości. Poszewki dziecięce proponujemy także w wielu wariantach, jeżeli chodzi o wzory. Znajdziesz propozycję dla dziewczynki i chłopca, jak i uniwersalną. Wybierać możesz wśród poszewek m.in. w alpaki, arbuzy, flamingi, dinozaury czy samochody. 

Poszewka 40x50 antyalergiczne właściwości

Właściwość antyalergiczna poszewki 40x50 jest bardzo pożyteczna dla dzieci wrażliwych na problemy skórne. Warto również zadbać o antyalergiczne otoczenie Twojego dziecka. Nie podrażniają wrażliwej skóry dziecka, ani nie wywołują reakcji alergicznych. Poszewki tego typu są w stanie stworzyć wyjątkową atmosferę, idealną do spokojnego snu. Jeżeli właśnie na tym Ci zależy, zapoznaj się z naszą ofertą. Poszewki są przyjemne w dotyku, nie podrażniają wrażliwej skóry dziecka i nie wywołują reakcji alergicznych. Zapewniają zdrowy, spokojny sen każdemu dziecku. Poszewki na poduszki 40x50 są maksymalnie praktyczne, odporne na uszkodzenia oraz wielokrotne pranie, po których nie tracą koloru. 

Poszewki na poduszki 40x50 z dobrych gatunkowo materiałów

Dołożyliśmy starań, aby przygotować poszewki na poduszki 40x50 w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Stworzyliśmy kolekcję, w której znajdziesz poszewki 40x50 pasujące do sypialni dziewczynki, jak i poszewki 40x50 dla chłopca, ale także uniwersalne. Dostępne są poszewki zarówno we wzory, jak i jednokolorowe. To wszystko powoduje, że masz szansę zdecydować, jak będzie ostatecznie wyglądała strefa wypoczynkowa Twojego dziecka. Wyróżniają się delikatnością, trwałością oraz brakiem wywoływania reakcji alergicznych czy podrażnień skórnych. Kupując poszewki na poduszki 40 x 50 z naszej oferty zapewniasz swojemu dziecku spokojny, zdrowy, komfortowy sen.

Wykonana z bawełny, muślinu i minky poszewka 40x50

W polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami, ręcznie powstają wyjątkowe poszewki 40x50 z bawełny, poszewki 40x50 z muślinu oraz poszewki 40x50 z minky. Są to materiały certyfikowane, spełniające standardy Oeko-Tex 100. Nie powodują podrażnień ani reakcji alergicznych, dlatego bez dwóch zdań można umieszczać je w bliskim otoczeniu dziecka. Zapewnią idealne warunki do snu o każdej porze roku. Idealnie gładkie i przyjemne w dotyku materiały ukołyszą dziecko do snu. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo dzieci, dlatego tworzymy poszewki na poduszki 40x50, które są wykonane z najlepszej jakości materiałów. W dodatku atrakcyjnie wyglądają, co jest niezwykłą wartością dodaną. Pozwalają na piękną aranżację strefy wypoczynkowej w sypialni dziecka.

Zobacz inne poszewki na poduszki.