Filtry

POSZEWKA 35x35

Filtry

Cena

Od 35,00 złdo 55,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Przyjemna w dotyku, antyalergiczna poszewka 35x35

Wybór wysokiej jakości poszewek na jaśki 35x35 w naszej ofercie jest bardzo szeroki. Proponujemy je z bawełny, muśliny oraz minky, w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach dostosowanych do zróżnicowanych upodobań dzieci. Masz szansę kupić wyjątkową poszewkę, która wzbogaci dekorację w pokoju pociechy. Uzyskasz dzięki temu fantastyczny efekt wizualny. Wybierz poszewki w aniołki, arbuzy, samochody lub poszewki jednokolorowe, aby pięknie udekorować pokój swojego dziecka.

Czytaj więcej

Poszewka 35x35 bez niebezpiecznych guzików!

Przygotowaliśmy w pełni bezpieczne poszewki na jaśki 35x35, przy których nie ma niebezpiecznych guzików. Zastosowaliśmy głębokie zakładki w trosce o potrzeby Twojego dziecka. Ponadto, wszystkie materiały użyte do produkcji spełniają standardy Oeko-Tex 100, nie wywołują reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych. Poszewka może więc znajdować się w bliskim otoczeniu każdego maluszka. Pilnujemy całego procesu produkcji, dzięki temu, że wszystkie działania odbywają się w polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami. 

Trwałe i atrakcyjne poszewki na jaśki 35x35

Dobrze wiemy, że dzieci potrafią wyjątkowo mocno zużywać poduszki i poszewki na jakich śpią, dlatego nasze produkty są pod tym kątem specjalnie wzmocnione. Możesz być pewna, że poszewka 35x35 posłuży na bardzo długo i będzie najlepszym przyjacielem dziecka. Produkcja poszewek na jaśki 35x35 odbywa się w polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami. Możemy pilnować każdego etapu ich powstawania. Dokładamy starań, aby z naszych szwalni wychodziły wyłącznie perfekcyjnie obszyte poszewki. Dbamy o najdrobniejsze detale. To przekłada się na trwałość oferowanych produktów, które nie niszczą się nawet w wyniku wielokrotnego prania. Korzystanie z nich przez lata jest więc jak najbardziej możliwe. I to bez utraty koloru!

Wnętrza pełne koloru z poszewką 35x35

W BabyMetka możesz dopasować nasze produkty dowolnie do swoich gustów i upodobań. Zarówno chłopiec jak i dziewczynka znajdzie u nas nieskończone wzory i kolory, które stworzą spójną przestrzeń dziecięcą, w której będzie z przyjemnością przebywał. Wpłynie to pozytywnie na jego rozwój i osobowość. Każda aranżacja wnętrza nabiera blasku, gdy stawiasz na piękne, atrakcyjne kolory. W takich właśnie odcieniach dostępne są poszewki na jaśki 35x35 zgromadzone w naszej ofercie. Niezależnie od tego, w jakim stylu kompletujesz wyprawkę dla dziecka lub urządzasz jego pokój, jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdziesz to, czego szukasz.

Zobacz inne poszewki na jaśki.