Filtry

POSZEWKA 100x135

Filtry

Cena

Od 80,00 złdo 145,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Poszewka 100x135 z myślą o zdrowym i komfortowym śnie dziecka

Poszewki na kołdry 100x135 wykonujemy w polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami. Wybieramy wyłącznie certyfikowane, wysokiej jakości materiały spełniające standardy Oeko-Tex 100 takie, jak bawełna, muślin oraz minky. To wszystko sprawia, że dostarczamy perfekcyjnie wykonane i bezpieczne poszewki na kołdry, które w sypialni dziecka sprawdzą się fantastycznie. Możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie miało zapewniony zdrowy, spokojny i komfortowy sen.

Czytaj więcej

Poszewki na kołdry 100x135 w atrakcyjnych wzorach i kolorach

Możesz projektować do woli. Paleta wzorów i kolorów jest niezwykle szeroka. Dołożyliśmy starań, aby przygotować poszewki na kołdry 100x135 w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Stworzyliśmy kolekcję, w której znajdziesz poszewki pasujące do sypialni dziewczynki, jak i chłopca, ale także uniwersalne. Dostępne są poszewki zarówno we wzory, jak i jednokolorowe. To wszystko powoduje, że masz szansę zdecydować, jak będzie ostatecznie wyglądała strefa wypoczynkowa Twojego dziecka.

Pobudzające wyobraźnie poszewka 100x135

Poszewki możesz zamówić w wielu materiałach i wzorach. Możesz wybrać poszewki z minky 100x135 by cieszyć się komfortem termicznym w każdych warunkach. Jeśli zamówisz poszewki z muślinu 100x135 zapewnisz dziecku delikatne otulenie. Poszewki bawełniane 100x135 to oferta z wyjątkowych atrakcyjnych wzorów i kolorów. Przygotowaliśmy kolekcję dedykowaną dla dziewczynek i chłopców. Wśród najpopularniejszych motywów można wymienić samochody, żaglówki, aniołki, króliczki, jednorożce, tęcze. Nie brakuje także poszewek jednokolorowych, jeżeli chcesz, aby strefa wypoczynkowa Twojego dziecka była stonowana. Dla każdego coś dobrego.

Piękne poszewki na kołdry 100x135 z najlepszych materiałów

Dbamy o to, by materiał używane do ręcznego szycia poszewek 100x135 były atestowane i najwyższej jakościW naszych polskich szwalniach, których jesteśmy właścicielami powstają piękne poszewki na kołdry 100x135. Do ich produkcji wykorzystujemy bawełnę, muślin oraz minky, czyli materiały certyfikowane spełniające standardy Oeko-Tex 100. Wyróżniają się delikatnością, trwałością oraz brakiem wywoływania reakcji alergicznych czy podrażnień skórnych. Kupując poszewki na kołdry z naszej oferty zapewniasz swojemu dziecku spokojny, zdrowy, komfortowy sen.

Poszewka 100x135 antyalergiczne właściwości

Właściwość antyalergiczna poszewki 100x135 jest bardzo pożyteczna dla dzieci wrażliwych na problemy skórne. Warto również zadbać o antyalergiczne otoczenie Twojego dziecka. Nie podrażniają wrażliwej skóry dziecka, ani nie wywołują reakcji alergicznych. Poszewki tego typu są w stanie stworzyć wyjątkową atmosferę, idealną do spokojnego snu. Jeżeli właśnie na tym Ci zależy, zapoznaj się z naszą ofertą. Poszewki są przyjemne w dotyku, nie podrażniają wrażliwej skóry dziecka i nie wywołują reakcji alergicznych. Zapewniają zdrowy, spokojny sen każdemu dziecku. Poszewki na kołdry 100x135 są maksymalnie praktyczne, odporne na uszkodzenia oraz wielokrotne pranie, po których nie tracą koloru.

Piękna i przyjemna poszewka 100x135

Chcesz zapewnić dziecku spokojny i zdrowy sen? Postaw na poszewkę wykonaną z wysokiej jakości materiałów. Każda poszewka z naszej oferty jest starannie wykonana z tkanin, które uzyskały niezbędne certyfikaty oraz atesty. To powoduje, że o bezpieczeństwo dziecka nie musisz się martwić. Zastosowaliśmy tkaniny antyalergiczne, a ich wygląd jest niezwykle modny. Nowoczesna stylistyka, w jakiej powstają poszewki robi wrażenie. Wybór jest ogromny, dlatego każdy rodzic znajdzie idealną propozycję do sypialni dziecka.

Poszewka 100x135 dla dziewczynki i chłopca

Szeroka i rozbudowana oferta naszego sklepu powoduje, że możemy zaproponować pościel zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Dostosowana jest do stylistyki wnętrz, w których pełno jest różu, jak i koloru niebieskiego. Dostępne są także neutralne propozycje świetnie odnajdujące się we wnętrzach, w których mieszka rodzeństwo. Sypialnia, w której znajdzie się poszewka 100x135 na pewno będzie prawdziwym królestwem odpoczynku dla Twojego dziecka.

Każda poszewka odznacza się wysoką jakością, jest przyjemna w dotyku i atrakcyjna pod względem wizualnym. Dziecko przykryte kołdrą, na której znajdzie się taka poszewka będzie miało zapewnioną regenerację na najwyższym poziomie.

Do wyboru mamy poszewki w wielu atrakcyjnych kolorach i wzorach, dlatego trudno jest nie znaleźć czegoś odpowiedniego. Stworzysz w ten sposób wymarzone warunki dla swojego dziecka, zarówno w pokoju dziewczęcym, jak i chłopięcym.

Poszewka 100x135, która sprosta wymaganiom każdego dziecka

W naszym sklepie oferujemy szyte ręcznie w polskich szwalniach poszewki, które podobają się dzieciom ze względu na atrakcyjną kolorystykę oraz wzornictwo. Posiadamy szeroki wybór barw i motywów przewodnich, dlatego można będzie stworzyć perfekcyjnie dostosowaną do zainteresowań dziecka strefę wypoczynkową.

Nowy zestaw poszewek regularnie musi znajdować się w sypialni dziecka dla urozmaicenia jego miejsca do spania. Wtedy dziecko będzie zasypiało z wielką przyjemnością, bez grymaszenia.

Zobacz wszystkie poszewki na kołdry.