Otulacz wafelkowy - Spokojnych snów noworodku.

Pamiętasz to uczucie? Twoja mama owinie Cię otulaczem i od razu się wyciszysz, a następnie zaśniesz spokojnym snem. Nie płacz więcej tu w wielkim świecie. Z pewnością zaśniesz Skarbie owinięty przemiłą tkaniną w postaci otulacza z Babymetka.

Czytaj więcej

Owinięty ciasno w otulaczu wafelkowym Babymetka poczujesz się znowu tak spokojny jak w brzuszku!

Badania mówią, że warto po urodzeniu ciasno owijać noworodki, gdyż czują się bezpieczniej. Dopasowane utulenie  sprawia, że niemowlęta czują ciepło, a brak miejsca do ruchów kojarzą z życiem płodowym. Daje im to możliwość spokojnego zaśnięcia. Tak więc nie zastanawiaj się dłużej i wybierz otulacz z Babymetka!

Otulacz 70x70 cm przyda się także do wielu innych zastosowań. Docenisz jego delikatność i będziesz mogła go używać przykładowo jako lekki kocyk, podkład ochronny przed przepoceniem czy ochronę przed słońcem. Ochraniacz wykorzystasz w foteliku, w wózku, na ogrodzie, na plaży, na kocu i na spacerze. Wasz wierny przyjaciel ochraniacz spełni swoje zadanie na 100%

Naturalność otulacza wafel, która przyniesie dobry sen! 

Nasz otulacz przygotowaliśmy ze 100% bawełny typu wafel. Wyróżnia się ona jednokolorową powierzchnią, na które widoczne są wyżłobienia malutkich kwadracików. Struktura ta podobna jest do wyglądu jadalnego wafelka i stąd nazwa materiału. Naturalna tkanina wafel posiada atest bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100 dając poświadczenie rodzicom o najwyżej jakości materiału, który z pewnością nie podrażni delikatnej skóry maluszka. Tkanina jest w pełni oddychająca i zapewnia optymalne ciepło. Nie przegrzeje, ani nie wyziębi dziecka. 

Faktura kwadracików sprawia, że bawełna jest bardziej sprężysta i wydaje się grubsza w stosunku do klasycznej bawełny. Jest też bardziej kurczliwa, jej stopień kurczenia po praniu wynosi około 7 %. Innym atutem wafelka jest też szybkie wysychanie tkaniny oraz brak zagnieceń, nawet po praniu.

Dajemy Ci możliwość wyboru koloru otulacza wafel z 9 dostępnych w Babymetce barw. Dopasuj go do kolorów pokoju maleństwa i stwórz spójny styl.

Dlaczego warto wybrać otulacz wafelkowy z Babymetka?

• Proponujemy otulacz wykonany z I klasy tkaniny bawełnianej wafel. Wyjątkowo modna faktura drobnych kwadracików na całej tkaninie oraz jeden, wybrany kolor, wprowadzą do otoczenia dziecka nowoczesny, minimalistyczny styl w ulubionym kolorze.

• Otulacze szyjemy z klasą! Nasze otulacze handmade wyróżnia najwyższa jakość wykonania.

•Tkanina otulacza jest w pełni naturalna, oddychająca, bardzo miła w dotyku.

•Posiada atest bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100 Tkaniny Godne Zaufania.

•Nasz otulacz jest w pełni uniwersalny. Owiniesz nim niemowlęta dla spokojniejszego snu, ale także weźmiesz ze sobą w każde miejsce. Otulacz będzie lekkim kocykiem, będzie chronił maleństwo przed przepoceniem oraz zabezpieczy jego delikatną skórę.

•Możesz wybrać kolor otulacza wśród 9 propozycji kolorystycznych.

•Otulacz elegancko zapakujemy, a do niego dodamy karnet upominkowy. Wybierz więc otulacz na prezent!

Zobacz wszystkie otulacze dla dzieci