KSIĘŻYC VELVET

Oferta kart podarunkowych

  

Poduszka księżyc velvet to wspaniały dodatek do dziecięcej sypialni

Poduszka dekoracyjna księżyc velvet to idealny wybór do każdego pokoju dziecięcego. Pięknie się prezentuje i dodaje wnętrzu przytulności. Wykonana z najwyższą starannością, z bawełny i aksamitu po obu stronach zapewnia pełną satysfakcję podczas użytkowania.

Ta poduszka jest wykonana z antyalergicznego syntetycznego wypełnienia, co nadaje jej przewagi. Materiały użyte do jego produkcji nie powodują podrażnień skóry ani reakcji alergicznych, gdyż spełniają rygorystyczne normy Oeko-Tex 100.

Pozwól dziecku oswoić się z pocieszającą znajomością przytulania się do pluszowej poduszki w kształcie księżyca. Sprawi im to wielką radość i zadowolenie.

Czytaj więcej

Poduszka księżyc velvet to niezwykła ozdoba, zawierająca wykwintne motywy, które ożywią każdą przestrzeń

Nasze poduszki w kształcie księżyca nie tylko świetnie wyglądają, ale są też ozdobione wybranym przez Ciebie motywem przewodnim. Może to być unikalny wzór lub kolor, aby nadać mu jeszcze bardziej osobisty charakter. Twoje dziecko je pokocha!

Decyzja o tym, jak będzie wyglądać poduszka Twojego dziecka, jest łatwa. Po stronie bawełny możesz wybierać spośród różnych wzorów, a nawet wybrać jeden odcień. Tymczasem, jeśli wolisz aksamitny materiał, masz do wyboru 13 różnych kolorów, takich jak różowy, niebieski i zielony.

Poduszki dekoracyjne księżyc velvet są idealne do pokoju Twojego malucha, zapewniając odpowiednią ilość komfortu i stylu.

Poduszka dekoracyjna w kształcie księżyca w fantastyczny sposób urozmaici aranżację wnętrza tworzonego z myślą o dziecku. Poduszka znajdzie zastosowanie zarówno w przestrzeni dziewczęcej, jak i chłopięcej, ze względu na możliwość dobrania konkretnego wzoru i koloru, a także uniwersalny kształt.

Poduszka księżyc występuje w wielu wzorach i kolorach.