OCHRANIACZ DO ŁÓŻECZKA 60x120 WAFELEK

Łóżeczko w pierwszych miesiącach życia odgrywa istotną rolę.

Niemowlę spędza większość czasu na krótkich drzemkach, a następnie nieco starsze ochoczo bawi pierwszymi zabawkami. Bezpieczeństwo dziecka dla każdego rodzica jest najważniejszą rzeczą, zwłaszcza w trakcie snu malucha. Jednym z popularnych dodatków chroniących dziecko w łóżeczku jest ochraniacz na szczebelki łóżeczka. Dzięki niemu zarówno dziecko, jak i rodzice mogą spać spokojniej.

Codzienność noworodka jest bardziej wymagająca niż nam się wydaje, dlatego jednogłośnie orzekamy, że zasługuje on na odpoczynek w najwyższym komforcie! 

Ochraniacz do łóżeczka 60x120 cm w ofercie Babymetka zasługuje na uznanie mam.

Rynek przesiąknięty jest ilością ochraniaczy, a producenci prześcigają się co do wzorów ochraniaczy na łóżeczko. W Babymetka nie musimy się wyjątkowo starać się, aby nasze ochraniacze na łóżeczko zostały zauważone. Ich jakość przemawia sama za siebie i zasługuje na uznanie mam! W naszej pracowni handmade Babymetka dokładamy wszelkich starań, aby oferowane produkty tekstylne były dopracowane w każdym szczególe. Wybieramy także sprawdzone tkaniny I gatunku. Stąd jakość Babymetka bierze górę!

Ochraniacz do łóżeczka o wymiarze 60 x 120 cm sprawdzi się dzieciom, które w trakcie snu wiercą się i mogą uderzyć się w szczebelki łóżeczka. Dwustronny ochraniacz do łóżeczka jest dobrym amortyzatorem nieprzewidzianych uderzeń i chroni dziecko przed zaklinowaniem się między szczebelkami. Dodatkowo wnosi do łóżeczka odrobinę wyciszenia i ciepła. Dzięki ochraniaczowi można wyeliminować przeciągi i uczynić miejsce spania noworodka bardziej ustronnym. 

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.