KORONA WAFEL

Oferta kart podarunkowych

  

Duża dekoracyjna poduszka korona wafel - 48x42 cm

W tej kategorii poczujecie się jak w zamku, w którym sędziwy król i piękna królowa organizują przyjęcie.  Zaproście konieczne swoje dzieci i wspólnie wybierzcie najpiękniejszy kolor wyjątkowej korony. Będzie nią poduszka ozdobna dla dzieci, która sprawi wiele przyjemności, ponieważ zawsze będzie można się do niej przytulać. A kto jak nie nasze dzieci wołają – mamo przytul się! A te mniejsze zaś najlepiej czują się na rękach. Skąd my to znamy? 

Czytaj więcej

Oto wyjątkowa poduszka ozdobna korona wafel dla dzieci

To  nie zwyczajna korona, to wafelek! Równie słodki jak znany przysmak do jedzenia. Korona została wykonana z należytą starannością w naszej pracowni handmade. Wyróżnia ją wyszukana, atestowana bawełna typu wafel. Tkanina posiada na swojej fakturze maleńkie kwadraciki, które do złudzenia swoim wyglądem przypominają wafelki. Oryginalna tkanina wafel dostępna jest w ofercie Babymetka w 9 kolorach. Tak kolorowe mogą być Wasze korony!

Kiedy król daje koronę wafelkową dziecku to dopiero zaczyna się prawdziwe królestwo!

Dziś król przekazuje Wam do wyboru poduszki ozdobne w kształcie korony. Ozdabiając pokój taką poduszeczką poczujecie się jak w prawdziwym królestwie, w którym główny głos należy do dzieci. Zamknijcie swoje oczka. Niech dziewczynki założą piękne suknie, a chłopcy wezmą do rąk berło. Może pojawi się i jakiś wierny rycerz książeczki. Przedstawienie gotowe, a dzieci śmieją się w głos. Do zabawy czasami wystarczy jeden motyw, a dziecięca wyobraźnia zacznie czynić cuda. W krainie na niby poduszki ozdobne korona będą wyróżniającą się rzeczywistością. W krainie na niby dzieci bawią się w głos!

Poduszka korona występuje w wielu wariantach.