PRZYTULANKA GWIAZDKA

Oferta kart podarunkowych

  

Poduszka przytulanka gwiazdka z muślinu 27x27 cm

Podaruj swojemu dziecku gwiazdkę  z nieba! Ta muślinowa gwiazdeczka uwielbia być tulona, dlatego będzie wspaniałym prezentem dla każdego małego pieszczocha. Poduszka gwiazdka wpasuje się także do pomieszczeń dorosłych, nadając odrobinę dziecięcej magi. Poduszka jest dostępna w ofercie w 11 kolorach.  Muślinowa gwiazdka może tworzyć komplet z innymi produktami naszej oferty np. otulaczem, poduszką jaśkiem czy kołdrą. W zestawie z innymi tekstyliami gwiazdka będzie się prezentowała wyjątkowo okazale.

Czytaj więcej

Muślinowa delikatność w poduszce przytulance gwiazdce od Babymetka

Kolorowe gwiazdeczki w pokoju dziecka to prosty i szybki sposób na zmiany we wnętrzu pomieszczenia. Mogą one pełnić funkcje wyłącznie dekoracyjne, lub mogą także być wygodnymi siedziskami dla maluchów bawiących się na podłodze. Można się do nich po prostu przytulić i spokojnie zasnąć. Muślin bawełniany Double Gauze, z którego uszyliśmy poduszkę gwiazdkę jest w 100% naturalną tkaniną, a więc posiada wiele cennych właściwości.

Jest jedną z najmilszych w dotyku tkanin z tego względu poduszka gwiazda będzie idealną przytulanką. Zapewni pożądaną miękkość w dotyku i utuli do snu. Różnorodne kolory dostępne w ofercie Babymetka nie spierają się, a sam muślin nie traci swoich właściwości nawet po wielokrotnym praniu. Co więcej, staje się on coraz bardziej miękki po praniu. Muślin jest wytworzony z ekologicznych włókien z poszanowaniem pracy rąk ludzkich, czego potwierdzeniem jest uznany na rynku tekstylnym certyfikat Oeko-Tekx GOTS.

Zamów poduszkę gwiazdę wśród niżej zaprezentowanych propozycji i dodaj blasku swoim pomieszczeniom.

Zobacz wszystkie nasze poduszki przytulanki

Zobacz wszystkie nasze poduszki dla niemowlaków.