PODUSZKA MIŚ MUŚLIN

Oferta kart podarunkowych

  

Poduszka miś z muślinu 40 x 30 cm to doskonała płaska poduszka dla noworodków

Mamo! Tato! Poszukujesz mięciutkiej, nowoczesnej i przewiewnej poduszki dla swojego dziecka?

Zostań w naszym sklepie. Mamy nadzieję, że oczarujemy Cię pięknem naszego świata handmade. Szyjemy z najwyższą jakością produkty tekstylne dla małych i dużych. Znajdziesz w naszej pracowni m.in. urocze i funkcjonalne poduszki muślinowe z uszkami misia. 

Czytaj więcej

Poduszka miś muślin sprawdzi się nie tylko w łóżeczku, ale również w kołysce czy w wózku.

Poduszka z uszkami misia będzie się pięknie prezentowała w łóżeczku, ale sprawdzi się także do wózka, kosza mojżesza czy kołyski.  Łatwo ją ze sobą wziąć w podróż, w której będzie stanowiła podkład pod głowę maluszka w każdym miejscu gdzie będzie możliwość wygodnego położenia dziecka. Doskonałe właściwości cyrkulacji powietrza muślinu sprawią, że dziecko nie przegrzeje się śpiąc na poduszce nawet w najbardziej upalne dni. Poduszka dzięki swoim właściwościom i pociesznym uszkom spodoba się także przedszkolakom. Możesz do niej wybrać dwa rodzaje wypełnienia – bardziej płaskie do 3 cm i puszyste i wyższe do 10 cm. 

Poduszka miś muślin z uszkami misia z pewnością zostanie przytulanką dziecka.

Idealnie miękka muślinowa poduszka sprawi, że Twoje dziecko od pierwszych dni pokocha tylko i wyłącznie miłego, przytulnego misia. Maluszki czują się bezpieczne przytulone do swojej mamy. Czują wtedy ciepło, komfort i bezpieczeństwo. Tak samo jest kiedy przyłożą swoją główkę do muślinowego misia, który jest tak bezpieczny i mięciutki, że w mig utuli malca do snu. A kiedy przyjdzie dzień muślinowy misiu będzie nieodzownym kompanem dla dziecka!

Przeczytaj także:

Zobacz wszystkie nasze poduszki miś

Zobacz wszystkie nasze poduszki dla niemowlaków.