MAŁY ROGAL WAFEL

Oferta kart podarunkowych

  

Poduszka mały rogal wafel to poduszka podróżna 33x26 cm dla dziecka [1-4 lat] z bawełny wafel.

W tej kategorii proponujemy niewielkich rozmiarów poduszkę podróżną dla dzieci w wieku 1-4 lat. Poduszka w kształcie rogala jest dopasowana do małej główki dziecka. Wyróżniają je specjalne profilowania, I klasy jakości bawełna typu wafel oraz nasz autorski projekt wzorniczy handmade. Poduszka podróżna dla dziecka z Babymetka to doskonała jakość handmade. 

Czytaj więcej

Nasza poduszka podróżna dla dzieci mały rogal wafel pomoże maluchowi przetrwać trudy podróży.

Wybierając się z dzieckiem w długą podróż, pomyślmy o tym, aby zapewnić mu wygodę i bezpieczeństwo oraz  zadbać o to, by jak najbardziej zminimalizować trudy podróży. Wielogodzinne podróże różnymi środkami komunikacji: samochodem , pociągiem, samolotem czy autokarem bywają dla dzieci bardzo męczące. Dlatego zachęcamy do zakupu naszych poduszek podróżnych typu rogal, które pozwolą wygodnie odpocząć dziecku w drodze.

Mały rogal wafelkowy dla dzieci z Babymetka uszyty jest z I klasy bawełny typu wafel.

Poduszka podróżna dla dzieci stanowi wygodne podparcie dla głowy, dobrze dopasowuje się do szyi,  a gdy dziecko zaśnie zapewni bardziej komfortowy odpoczynek. Proponowany rogal jest obszyty w 100% naturalnym materiałem bawełnianym typu wafel. Tkanina ta, dzięki swej fakturze przypominającej strukturę wafla dobrze odprowadza wilgoć ze skóry dziecka, jest oddychająca, delikatnie masuje szyję i głowę dziecka. 

To materiał bardzo miły w dotyku i sprężysty. Po praniu ładnie się układa i nie widać na nim zagnieceń. W naszej ofercie wafelek dostępny jest w 9 wariantach kolorystycznych. Możesz więc wybrać swój ulubiony kolor lub dopasować go do kolorystyki tapicerki auta. Istnieje też możliwość dobrania w tej samej kolorystyce innych naszych produktów typu: kocyk, otulacz czy przydatna w drodze poduszka ozdobna, która może być prawdziwą przytulanką dziecka.

Poduszka rogal występuje w wielu wariantach.