GWIAZDA WAFEL

Oferta kart podarunkowych

  

Poduszka ozdobna gwiazda wafel 45x45 cm do tulenia, dekoracji, zabawy i odpoczynku

W tej kategorii proponujemy wybór różnokolorowych poduszek ozdobnych w kształcie gwiazdy o wymiarach 45x45 cm. Ta duża gwiazdeczka lubi być tulona, dlatego będzie wspaniałym prezentem dla każdego małego pieszczocha. Gwiazda wygląda zjawiskowo w swoje stylowej szacie. Jest wykonana z modnej tkaniny bawełnianej typu wafel. Na jej powierzchni jest faktura maleńkich kwadracików, które w jednolitym kolorze wyglądają bardzo okazale. 

Ta słodka i milusia poduszka będzie świetnie prezentować się położona na łóżeczku dziecięcym, ale także w salonie lub sypialni dorosłych. Jej cienkie rogi są łatwe do chwycenia przez małe rączki. Poduszka posłuży do budowania krainy nieskończonej frajdy, w której zarówno dzieci jak i dorośli wejdą w świat kreatywnej zabawy. 

Czytaj więcej

Poduszka ozdobna gwiazda idealna także dla alergików

Poduszkę gwiazdę wykonaliśmy z wysokiej jakości bawełny, która w pełni naturalna posiada atest bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100. Wewnątrz podusi wszyliśmy antyalergiczne wypełnienie z włókniny silikonowej, która jest wyjątkowo przyjemna w dotyku. Poduszka w całości jest bezpieczna do użytku nawet dla najmniejszych dzieci i nie podrażni ich delikatnej skóry.

Szukasz gwiazdki z nieba? Prezentujemy piękną poduszkę ozdobną gwiazd wafel

Kiedy pojawia się na świecie cudowna istotka, Wasz nowy członek rodziny, obdarowujesz go bezgranicznym zaufaniem i miłością. Temu maleństwu chcesz dać to co najlepsze! Podaruj mu więc przytulną gwiazdkę! Udekoruje ona czule pokój noworodka, ale będzie też wspaniałą dekoracją w innych pomieszczeniach. Z pewnością spodoba się zarówno starszym dzieciom oraz dorosłym.

Poduszka gwiazda występuje w wielu wariantach.