ROGAL WAFEL

Oferta kart podarunkowych

  

Poduszka podróżna rogal wafel 44x36 cm dla dziecka (+5 lat)

Dzieci zwłaszcza te nieco starsze na ogół bardzo lubią podróżowanie. Fascynujące dla nich jest poznawanie nowych miejsc i gromadzenie wiedzy o otaczającym ich świecie. To piękny, beztroski czas spędzony razem z rodzeństwem, rówieśnikami i rodzicami. Zanim jednak dotrzemy do celu podróży, często przed nami długie, wielogodzinne i męczące przejazdy samochodem lub innymi środkami lokomocji, które dla dziecka bywają dość nużące i męczące. Długie siedzenie powoduje bóle mięśni karku, a zaśnięcie w aucie sprawia często nieodpowiednie, nieświadome opadanie głowy. 

Czytaj więcej

Poduszka podróżna rogal wafel dla dzieci 5+ wspomoże małych podróżników!

W celu znacznego polepszenia komfortu przejazdu na liście rzeczy do zabrania w podróż, nie może zabraknąć poduszki podróżnej dla dzieci typu rogal. Jest to tzw. „must have” na każdą długą podróż.

Podczas dłuższego siedzenia i przemieszczania się różnymi środkami lokomocji, poduszka podróżna dla dzieci typu rogal skutecznie ochroni szyję przed zmęczeniem. Znakomicie zrelaksuje i doskonale wspomoże głowę przed opadaniem podczas snu w drodze. 

Czym się wyróżnia poduszka podróżna dla dzieci typu rogal wafel uszyta w naszej pracowni handmade?

W pracowni Babymetka zawsze stawiamy na najwyższą jakość. Dobieramy sprawdzone, wysokogatunkowe surowce, a dopracowane wykonanie to nasza specjalność. Zamówione produkty elegancko pakujemy, a dołączony karnet prezentowy pozwala sprawnie podarować produkt na prezent. Staramy się dobierać surowce odpowiedzialnie i ekologicznie. Zawsze z myślą przede wszystkim o dzieciach, dla których powstała Babymetka. Taka jest taże poduszka podróżna dla dzieci typu rogal. Wyjątkowy rogal.

Poduszka rogal występuje w wielu wariantach.

Zobacz wszystkie nasze poduszki dla niemowlaków.