CHMURKA WAFEL

Oferta kart podarunkowych

  

Dzieci pokochają bujanie w obłokach na dużej poduszce ozdobnej chmurce wafel 54x34 cm.

Chmurka mała czy duża cieszy wszystkie buźki dzieci. Przygotowując miejsce dla maluszka, oprócz pościeli i kocyków, warto też pomyśleć o elementach, które będą pełniły rolę dekoracyjną. W tym celu idealnie sprawdzą się urocze poduszki ozdobne chmurki

Czytaj więcej

Poduszka chmurka wafelek o wymiarach 54 x 34 cm występuje w 9 różnych kolorach oryginalnej bawełny typu wafel.

Materiał wygląda wyjątkowo oryginalnie, ponieważ posiada fakturę malutkich kwadracików na całej swojej powierzchni. To 100%, naturalna bawełna, która jest w pełni oddychająca i bezpieczna. Posiada atest jakości Oeko-Tex Standard 100. Tkanina jak i jej wypełnienie jest antyalergiczna i nie podrażni delikatnej cery z problemami alergicznymi. Wszystkie cechy użytkowe tej tkaniny sprawiają, że dzieci uwielbiają przytulać się do naszych poduszek chmurek. W tej kategorii zapraszamy bo bujania w obłokach. Każdy z nas to lubi – chwilę się zamyśleć, pomarzyć i  oderwać myśli od codzienności. Dorośli cieszą się na myśl o takim relaksie. Zamkniesz oczy na chwilę, głowę położysz wygodnie na wygodniej poduszce chmurce i oto już jesteś w obłokach swoich marzeń. 

Poduszka ozdobna chmurka wafelkowa zatańczy walca. Skompletuj więc piękny zestaw poduszek ozdobnych.

Poduszki ozdobne uroczo wyglądają w grupie. Wówczas tworzą spójną kompozycję. Dzieci będą się cieszyć potrójnie, gdy położysz obok siebie chmurkę, gwiazdkę i serduszko. Możesz je wybrać w różnych kolorach z tej samej tkaniny. Dostępne są także opcje poduszek ozdobnych uszyte z innych tkanin np. z wzorzystej, tradycyjnej bawełny i pluszowego minky. Tak więc do dzieła – wesołe oberki, skoczne krakowiaki, dostojne walce dzieci zatańczą w parze z chmurką, gwiazdką lub serduszkiem. Jako producent handmade zapewniamy, że zabawa do białego rana skończy się spokojnym snem na naszych wygodnych poduszkach.

Poduszka chmurka występuje w wielu wariantach.