ROŻEK MUŚLINOWY

Rożek z muślinu dla noworodka jest bardzo delikatny w dotyku

Rożek dla noworodka to najbardziej popularna forma pierwszej pościeli dla niemowląt. Dziecko utulone dość ściśle rożkiem czuje większe bezpieczeństwo, przyjemne ciepło, a dodatkowo zapewnia on naturalną pozycję dziecka. Rożek stanowi niezbędne wyposażenie każdej wyprawki.

Przyjemnie miękki i oddychający – taki jest nasz muślinowy rożek dla noworodka.

Jeśli zależy Ci na produktach „oddychających” oraz ręcznie uszytych z pasją wybierz odpowiedni rożek z zaprezentowanych poniżej i włóż go do swojego koszyka! Rożek dla noworodka został wykonany z bawełny muślinowej Double Gauze, naturalnego materiału o otwartych splotach. Dzięki temu rożek muślinowy jest delikatny w dotyku i idealny dla małego alergika, a dodatkowo posiada użyteczne właściwości termoregulacyjne. 

W muślinowym rożku dla noworodka nie przegrzejesz dziecka!

Dziecko owinięte w rożku muślinowym będzie czuło wyjątkowo komfortową temperaturę. Nie będzie mu ani za gorąco, ani za zimno. Nawet w upalne dni rożek nie przegrzeje dziecka, a to za sprawą cennych właściwości termicznych. Przewiewny, lekki splot oraz nowoczesne wypełnienie silikonowe zapewnią odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz rożka. Wybierz więc rożek dla noworodka wśród 11 dostępnych kolorów, a do rożka w tym samym stylu proponujemy dobór kołderki, pierwszej płaskiej poduszki, kocyka, otulacza, czy ochraniacza na łóżeczko. Sprawdź i zamawiaj w pełni jakościowe produkty handmade, które tworzymy z serca. To nasza pasja!

Filtry (11 products)

Cena

115,00 zł - 125,00 zł

Materiał