KSIĘŻYC MINKY

Oferta kart podarunkowych

  

Poduszka księżyc minky to idealny towarzysz podróży Twojego dziecka do spokojnego snu

Pozwól im się przytulić i cieszyć głębokim snem z tym wygodnym towarzyszem. Poduszka dekoracyjna księżyc minky, którą przygotowujemy w polskich szwalniach, stanowi doskonałą przytulankę dla każdego dziecka, zarówno dziewczynki, jak i chłopca. Uniwersalny, powszechny kształt podoba się i świetnie wpisuje się w aranżację dziecięcej sypialni.

Fantazyjna forma nadaje przestrzeni delikatności, subtelności, a także klimatu idealnego do odpoczynku.

Poduszka Księżyc będzie idealnym towarzyszem zabaw Twojego dziecka. Maluch będzie mógł się do niej przytulić, ale oczywiście jako dekoracja strefy wypoczynkowej również sprawdzi się znakomicie.

Czytaj więcej

Poduszka księżyc minky – produkcja z bezpiecznych materiałów

Estetyczny produkt, jakim jest poduszka księżyc minky przygotowujemy z bardzo dużą starannością oraz dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Produkcja w szwalniach, których jesteśmy właścicielami daje nam możliwość pełnej kontroli całego procesu produkcji.

Poduszka została wykonana z minky. Jest to materiał certyfikowany, spełniający standardy Oeko-Tex 100. Nie wywołuje reakcji alergicznych ani podrażnień skórnych.

Oba materiały są bardzo przyjemne w dotyku, mięsiste i świetnie utrzymują ciepło zapewniając przy tym dziecku maksymalny komfort. Poduszka ma antyalergiczne wypełnienie z włókien silikonowych.

Poduszka księżyc minky – piękna dekoracja w wielu kolorach i wzorach

Poduszka Księżyc jest dwustronna. Jedna strona została pokryta tkaniną bawełnianą dostępną w wielu kolorach oraz wzorach. Druga strona jest wykonana z minky z charakterystycznymi wypustkami stymulującymi rozwój dziecka. Materiał minky jest dostępny w jednym z 13 kolorów.

Poduszka księżyc występuje w wielu wzorach i kolorach.