KOCYK MINKY PRZEDSZKOLAKA [3-6 LAT] - 110x140 cm

Wyjątkowe dzieci potrzebują wyjątkowego okrycia jakim jest kocyk minky dla przedszkolaka

Dwustronne kocyki minky dla energicznych przedszkolaków (wymiary 110 × 140 cm) od BabyMetka są niezwykle kolorowe, miękkie i cieplutkie. Dzięki temu, Twoje dziecko wypoczywając pod nim, będzie mogło spokojnie zbierać siły. Wykonany z bezpiecznych dla skóry dziecka materiałów może być używany również przez alergików.

Zobacz wszystkie dostępne wzory tkaniny bawełnianej – wybierz jeden z nich i sprawdź, jak zamówić kocyk szyty na miarę potrzeb Twojego dziecka – możesz wybrać kolor minky oraz zdecydować o metkach sensorycznych.

Zobacz także:

Kocyk minky bez wypełnienia do przedszkola. Kocyk minky dla przedszkolaka w zestawie z poduszkąPościel bawełniana dla dziecka w wieku 3 - 6 latPoszewka na pościel bez guzikówPrześcieradło na materac do łóżka dla przedszkolaka 90x200Zasłona dekoracyjna na okno na żabki 150 cmNarzuta bawełniana, przykrycie łóżkaWorki bawełniane dla przedszkolaka na buciki i kocykPoduszka bawełniana dla przedszkolaka 40 x 60 cmKołdra bamboo 110 x 140 cmKocyk velvet dla chłopca i dziewczynki.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.