BabyMetka

Sklep dla dzieci, artykuły dla niemowląt.

Jesteśmy niedużą firmą i uważamy, że w tym tkwi nasza siła. Zależy nam na osobistym podejściu do każdego klienta, bo wiemy, że każdy maluch jest wyjątkowy.

BabyMetka powstała z myślą o wsparciu rodziców w tym niezwykle radosnym, lecz i bardzo trudnym okresie, gdy dziecko nie jest jeszcze samodzielne i wymaga naszej ciągłej uwagi. Dokładamy wszelkich starań, by zadowolić naszych klientów. Właśnie dlatego wciąż staramy się ulepszać nasze produkty, w odpowiedzi na indywidualne gusta i potrzeby.

Historia działalności

BabyMetka to firma, którą stworzyliśmy dzięki obserwacji własnych rodzicielskich potrzeb. Gdy sami zostaliśmy rodzicami, zauważyliśmy, że na rynku wciąż brakuje produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb najmłodszych. Najpierw szyliśmy więc dla siebie, jednak dzięki licznym rekomendacjom nasze wyroby szybko zyskały na popularności. Z czasem zaczęliśmy tworzyć dla coraz szerszej grupy rodziców, którzy chętnie do nas powracali, gdy na świat przychodziło kolejne dziecko. Zachęceni bardzo dobrymi opiniami, postanowiliśmy rozszerzyć działalność.

Jesteśmy dumni że...

  • w produkcji stosujemy wyłącznie bezpieczne, atestowane materiały najwyższej jakości, spełniające standardy certyfikatów OEKO, GOTS i innych;
  • w naszym sklepie znajdziesz duży wybór wzorów, kolorów i tekstur materiałów;
  • nasze produkty to 100% rękodzieło;
  • nasze sensoryczne metki i sznureczki wspierają rozwój dzieci i doszywamy je gratis na życzenie klienta.

Metki sensoryczne

Nazwa naszej firmy pochodzi od słów baby, oznaczającego dziecko i metka - odnoszącego się do naszych metek sensorycznych, które stanowią o wyjątkowości naszych produktów.

Metki sensoryczne wpływają pozytywnie na rozwój maluchów, ponieważ:

  • integrują dzieci podczas zabaw aktywizujących,
  • wyciszają i pomagają im zasnąć,
  • pobudzają rozwój zmysłów oraz umiejętności manualnych,
  • przyspieszają rozwój motoryki i koordynacji ruchowej.

W razie pytań serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Dane firmy

Joanna Grotha
ul. Żołnierzy 1 Dywizji Wojska Polskiego 2
84-230 Rumia

NIP: 5882223100
REGON: 380994428

Obsługa klienta

Infolinia:
+48 883999031
Pn. - Pt.: 09:00 - 17:00
sklep@babymetka.pl