ZASŁONA DEKORACYJNA NA ŻABKACH - SZEROKOŚĆ 75 CM - DOWOLNA DŁUGOŚĆ

Zasłona Dekoracyjna na Żabki lub Haczyki - Szerokość po rozwinięciu 75 cm - Dowolna długość

Zasłona Dekoracyjna na Żabki lub Haczyki - Szerokość po rozwinięciu 75 cm - Dowolna długość – co ją wyróżnia? Przede wszystkim dostępność wielu wzorów i kolorów, które dopasowujemy do zróżnicowanych potrzeb naszych klientów. Wiemy, że każdemu podoba się co innego, dlatego nie ograniczamy się do jednego motywu czy koloru. Proponujemy warianty dla fanów klasyki, nowoczesnego wzornictwa czy oryginalnych rozwiązań dekoracyjnych. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdziesz dopasowane do upodobań zasłony do pokoju dziecięcego, i to bez większego trudu.

Zasłony na okna w niepowtarzalne wzory

Nasze propozycje zachwycają pięknymi detalami dekoracyjnymi, idealnym przeszyciem, starannym wykonaniem, ale także bardzo dobrej jakości materiałami. Nasycone kolory i popularne motywy dekoracyjne są przepisem na stworzenie zasłon, które pokochają rodzice, jak i dzieci w każdym wieku. 

Przyjazne, bezpieczne i atrakcyjne zasłony dziecięce

Szukasz zasłony do pokoju dziewczynki? A może potrzebujesz zasłony do pokoju chłopca? Żaden problem! Przedstawiamy wiele wariantów, które sprawdzą się w każdej aranżacji pokoju tak wymagającego, jak wnętrze dla dziecka. 

Printy zwierzęce, geometryczne czy pochodzące prosto z bajek są najczęściej wybierane, jako motyw przewodni. Mamy tego świadomość, dlatego tych propozycji nie zabrakło wśród zasłon tworzonych z myślą o wyjątkowej dekoracji okna. Zasłony tworzymy z przyjemnej w dotyku oraz atestowanej bawełny.

Proponujemy modne, klasyczne, jak i oryginalne zasłony kolorowe, które spodobają się każdemu dziecku.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.