KOCYK VELVET 110x140

Kocyk velvet + bawełna przedszkolaka - rozmiar L 110 x 140 cm [3-6 lat]

Przedszkolny czas pełen jest nie tylko ulubionych przytulanek, ale również ukochanych poduszek i kocyków. W BabyMetka świetnie znamy się na dziecięcych radościach, dlatego też naszym najmłodszym klientom, a właściwie dzielnym przedszkolakom oferujemy kocyk przedszkolaka uszyty z bawełny oraz miękkiego velvetu. Ten posiadający aż 110 x 140 cm kocyk, dzięki swojej dwustronności ma szansę stać się ulubionym kocykiem dziecka w jedynie kilka chwil. W tym ręcznie szytym kocu zastosowaliśmy antyalergiczne wypełnienie, dlatego dziecko może bez obaw pod nim spać, nawet w przypadku, gdy ma skłonność do alergii.

Modny kocyk przedszkolaka dla twojego dziecka !

Ręcznie szyty przez nas kocyk jest produktem dwustronnym. U nas dziecko może wybrać zarówno wzór na przewiewnej bawełnie, jak i kolor pikowanego w romby velvetu. W szerokiej gamie naszych wzorów każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Mamy zarówno tradycyjne wzornictwo, jak i nowoczesne grafiki, które nawiązują do modnych w ostatnim czasie trendów. Miękki i wytrzymały velvet również występuje w kilku przyjaznych dzieciom wersjach kolorystycznych.

Razem z kocykiem spełniaj swoje marzenia !

Kocyk przedszkolaka posiada aż 110 x 140 cm, w związku z czym będzie świetnym pomocnikiem podczas budowania dziecięcego namiotu, czy też „bazy”. Przedszkolak może swój ukochany kocyk zabrać również na weekend do babci, dłuższy wyjazd wakacyjny, czy też piknik w przydomowym ogródku. Sposobów na wykorzystanie kocyka przedszkolaka velvet+ bawełna jest naprawdę wiele. Do każdego kocyka istnieje ponadto możliwość dobrania innych gadżetów z tej samej serii wzorniczej lub kolorystycznej. 

Dlaczego warto ?

· Velvet to materiał najwyższa jakość o subtelnej miękkości.

· Velvet posiada bardzo atrakcyjny wygląd, przypomina luksusowy aksamit i welur.

·  Łatwa pielęgnacja materiału, velvet szybko i łatwo się czyści.

·  Produkt szyty na terenie Polski

·  Ręczne wykonanie

·  Dwustronny kocyk wykonany z bawełny oraz tkaniny velvet

·  Antyalergiczne wypełnienie

·  Dużo wzorów i kolorów do wyboru

·  Możliwość dobrania innych produktów

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.