NARZUTA / KOCYK VELVET CIENKI 110x220 cm

Narzuta velvet - 110x220cm – do wyboru, do koloru. Szaleństwo wzorów

Granatowa, beżowa, biała, a może niebieska? Jaka narzuta velvet - 110x220cm najlepiej wkomponuje się w aranżację tworzonej przestrzeni dla dziecka? Mamy wiele kolorów narzut, dzięki którym stworzysz strefę wypoczynkową atrakcyjną, komfortową i przepięknie wyglądającą.

Proponujemy wiele wariantów kolorystycznych i wzorów narzut, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb naszych Klientów. Wiemy, jak trudno jest zdecydować się na jeden konkretny motyw przewodni pokoju dziecięcego, dlatego dysponujemy szerokim wachlarzem możliwości, dopasowanych do oczekiwań dziewczynek i chłopców w różnym wieku.

Każdy koc velvet jest starannie wykonany, z dbałością nawet o najdrobniejsze szczegóły. Prezentuje się przez to nienagannie. Jest to zasługa ręcznej roboty w polskich szwalniach. Ponadto, do produkcji narzut wybieramy najlepszej jakości materiały: milutki velvet oraz certyfikowaną bawełną. Z tego połączenia może powstać wyłącznie wysokiej jakości narzuta dwustronna.

Narzuta velvet - 110x220cm zadba o komfort i bezpieczeństwo Twojego dziecka podczas odpoczynku

Niezastąpionym elementem dekoracyjnym oraz praktycznym w dziecięcym pokoju jest narzuta velvet - 110x220cm. Wykorzystasz ją zarówno do posłania łóżka, ale także do zapewnienia komfortu termicznego dziecku w trakcie popołudniowej drzemki, czy podczas oglądania bajek w chłodniejsze dni. Wykorzystasz ją w dowolnej sytuacji, gdy tylko dziecko zapragnie odrobiny komfortu, bezpieczeństwa, jak i otulenia się miękką, przytulną tkaniną.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.