NARZUTA / KOCYK VELVET CIENKI 145x220 cm

Narzuta velvet - 145x220cm zapewni korzyści, które zaowocują przyjemnym użytkowaniem

Inwestycja w wysokiej jakości produkt, wykonany z najlepszych materiałów, zawsze się opłaca. Dlaczego? Ponieważ otrzymujesz gwarancję, że korzystanie z niego przez długi czas będzie jak najbardziej możliwe. Takie zapewnienie otrzymasz, jeżeli zainwestujesz w kocyki velvet. Powstały z połączenia przyjemnego w dotyku materiału velvet oraz certyfikowanej, bezpiecznej bawełny. Wykorzystanie obu materiałów spowodowało, że powstała dwustronna narzuta velvet - 145x220cm, która zagwarantuje maksymalny komfort w dziecięcej przestrzeni. 

Gwarantujemy, że nie pożałujesz zakupu, ponieważ zyskasz atrakcyjny wizualnie, perfekcyjnie wykonany produkt, który wzbogaci strefę wypoczynkową w dziecięcym pokoju.

Velvet kocyk jako produkt dedykowany do potrzeb dzieci w każdym wieku

Korzystanie z narzuty, którą mamy w swojej ofercie przez długi czas będzie jak najbardziej możliwe. Szczególnie, że przygotowaliśmy produkt dwustronny, który tak szybko się nie znudzi. Całość jest przyjemna w dotyku, bezpieczna dla wrażliwej i skłonnej do podrażnień skóry dziecka. Zadbaliśmy, aby do jej produkcji zostały wykorzystane najlepsze materiały. Mogliśmy wszystkiego dopilnować, ponieważ narzuty są tworzone w polskich szwalniach. 

Warto również wspomnieć o efektach wizualnych, jakie gwarantuje narzuta velvet - 145x220cm. Są one bardzo pozytywne, przede wszystkim dlatego, że produkt pozwoli na odświeżenie wyglądu łóżka, zadba o znakomity odbiór całej sypialni, która będzie atrakcyjnym miejscem do spędzania czasu dla Twojego dziecka.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.