Filtry

NARZUTA NA ŁÓŻKO 140x220

Filtry

Cena

Od 155,00 złdo 195,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Narzuta na łóżko 140x220 zapewni korzyści, które zaowocują przyjemnym użytkowaniem

Inwestycja w wysokiej jakości produkt, wykonany z najlepszych materiałów, zawsze się opłaca. Dlaczego? Ponieważ otrzymujesz gwarancję, że korzystanie z niego przez długi czas będzie jak najbardziej możliwe. Takie zapewnienie otrzymasz, jeżeli zainwestujesz w kocyki velvet. Powstały z połączenia przyjemnego w dotyku materiału velvet oraz certyfikowanej, bezpiecznej bawełny. Wykorzystanie obu materiałów spowodowało, że powstała dwustronna narzuta velvet - 140x220cm, która zagwarantuje maksymalny komfort w dziecięcej przestrzeni. 

Czytaj więcej

Narzuta na łóżko 140x220 jako produkt dedykowany do potrzeb dzieci w każdym wieku

Korzystanie z narzuty, którą mamy w swojej ofercie przez długi czas będzie jak najbardziej możliwe. Szczególnie, że przygotowaliśmy produkt dwustronny, który tak szybko się nie znudzi. Całość jest przyjemna w dotyku, bezpieczna dla wrażliwej i skłonnej do podrażnień skóry dziecka. Zadbaliśmy, aby do jej produkcji zostały wykorzystane najlepsze materiały. Mogliśmy wszystkiego dopilnować, ponieważ narzuty są tworzone w polskich szwalniach. 

Warto również wspomnieć o efektach wizualnych, jakie gwarantuje narzuta velvet - 140x220cm. Są one bardzo pozytywne, przede wszystkim dlatego, że produkt pozwoli na odświeżenie wyglądu łóżka, zadba o znakomity odbiór całej sypialni, która będzie atrakcyjnym miejscem do spędzania czasu dla Twojego dziecka.

Gwarantujemy, że nie pożałujesz zakupu, ponieważ zyskasz atrakcyjny wizualnie, perfekcyjnie wykonany produkt, który wzbogaci strefę wypoczynkową w dziecięcym pokoju.

Narzuta na łóżko 140x220 dla osiągnięcia pozytywnych efektów wizualnych w sypialni

Każdy przedmiot, który znajduje się w dziecięcej przestrzeni ma znaczenie dla osiągnięcia pozytywnego efektu finalnego. Musisz pamiętać, że na aranżację pomieszczenia składa się wiele czynników, jak i aspektów, o których należy pamiętać, aby osiągnąć pozytywny efekt finalny. Wprowadzając przytulną atmosferę do wnętrza, masz szansę stworzyć dla dziecka pokój, w którym z wielką przyjemnością będzie przebywało. Chcesz taki efekt osiągnąć? Kocyk velvet pikowany na pewno w tym pomoże. Zagwarantuje pozytywne odczucia, jeżeli chodzi o odbiór wizualny, ale także spełni wiele ważnych funkcji w dziecięcej przestrzeni, takich jak zabezpieczenie pościeli i materaca przed kurzem, roztoczami i innymi zanieczyszczeniami mogącymi się tam nagromadzić w ciągu dnia. 

Wykorzystując narzutę do zakrycia pościeli w ciągu dnia, masz pewność, że dziecko będzie spało w czystej, ładnie pachnącej pościeli. Zapewnisz mu dzięki temu zdrowy sen.

Narzuta na łóżko 140x220, którą wykorzystasz w dziecięcym wnętrzu na wiele różnych sposobów

Możliwości, jakie daje kocyk velvet 140x220 są niesamowite. Poza typowym zastosowaniem, jakim jest nakrycie łóżka, możesz również go wykorzystać go okrycia dziecka w chłodniejsze dni. Narzuta ma bardzo dobre właściwości termiczne, jednocześnie nie doprowadza do przegrzania, ze względu na wykonanie z wysokiej jakości materiałów. Okazuje się, że zastosowanie materiału velvet oraz certyfikowanej bawełny jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Są to tkaniny przyjemne w dotyku, bezpieczne dla wrażliwej skóry dziecka, skłonnej do podrażnień. 

Narzuta velvet - 140x220cm może pełnić w dziecięcej przestrzeni funkcję nakrycia na pościel i materac, ale także przyjemnego, ciepłego kocyka, dlatego obowiązkowo musisz ją kupić, jeżeli chcesz stworzyć wyjątkową przestrzeń wypoczynkową dla swojego dziecka. Popołudniowa drzemka będzie wyjątkowo udana, gdy dziecko będzie mogło przykryć się tak wyjątkową narzutą. 

Tym większa będzie przyjemność z korzystania z narzuty, ponieważ dostępna jest ona w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Znajdziesz zarówno propozycje uniwersalne, jak i typowo dziecięce, zawierające wzory takie, jak m.in. króliczki, dinozaury czy wyścigowe samochody. 

Efektowna narzuta na łóżko 140x220 dla dzieci, które wiedzą, czego chcą.

Są dzieci, które mają wyjątkowo precyzyjnie ukształtowany gust, wiedzą, jakimi produktami chcą się otaczać, jakie kolory i wzory lubią. W naszej ofercie znajdziesz kocyki velvet dostosowane do zróżnicowanych potrzeb i upodobań. To gwarantuje szeroką możliwość wyboru, i to wśród produktów wykonanych z wysokiej jakości materiałów.

Korzystając z naszej oferty, możesz wybrać dla dziecka w pełni bezpieczne, trwałe i atrakcyjnie wyglądające narzuty, z których z wielką przyjemnością można będzie korzystać przez lata. Decydując się na ten produkt, stworzysz efektowną strefę wypoczynkową, w której dziecko z wielką przyjemnością będzie przebywało.

Bawełniane narzuty na lozko 140 na 220

Narzuta bawełniana to lekkie okrycie łóżka. Bawełniane narzuty 140 na 220 od BabyMetka wprowadzą porządek i piękny wystrój w każdej sypialni.

Narzuta na łóżko 140x220 dlaczego warto?

  • Dwustronna. Wykonana z materiału velvet oraz certyfikowanej bawełny.
  • Atrakcyjna wizualnie. Dostępne są liczne wzory i kolorowe, dostosowane do upodobań i zainteresowań dzieci.
  • Szyta w Polsce. Możemy pilnować każdego etapu produkcji, dobierać materiały i dbać o ich staranne wykończenie.
  • Przyjemna w dotyku. Dziecko będzie miało same pozytywne odczucia, w związku z korzystaniem z narzuty, ze względu na zastosowane materiały, przyjazne dla wrażliwej skóry.
  • Piękne opakowanie. Produkt jest pakowany jak na prezent.

Zobacz wszystkie narzuty na łóżko dziecięce.