Filtry

POŚCIEL DLA DZIECI 120x160

Filtry

Cena

Od 105,00 złdo 115,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Rozmiar

Wzór

Materiał

Pościel 120x160 bawełniana z wypełnieniem dla pięciolatka

Jeśli zwracasz uwagę, że Twoje dziecko co chwilę rozkrywa się i w efekcie marznie, to zdecyduj o zakupie większego wariantu pościeli dedykowanej dla przedszkolaków. Wybierając pościel plus nieco szerszą i dłuższą od standardowej wielkości, będziesz mieć pewność, że Twój maluszek nie rozkryje się tak łatwo. Pościel o wielkości 120x160 cm to sprawdzony produkt dla dzieci troskliwych rodziców.

Czytaj więcej

posciel-dla-dzieci-120x160-babymetka

Wysokiej jakości pościel 120x160 cm bawełniana z wypełnieniem antyalergicznym

Pościel wykonana jest z bezpiecznej, certyfikowanej bawełny, która zachowuje długo swoją wysoką jakość. Nie rozwleka się, nie bladnie, nie niszczy się jej faktura podczas użytkowania. Wypełnienie pościeli stanowi antyalergiczna włóknina o gramaturze 200 g/m2. Dodatkową zaletą pościeli jest wszycie wypełnienia do środka, co sprawia, że nie odkształca się ono i nie przesuwa podczas używania. Pościel pierze się w całości.

Wybierz pościel 120x160 cm dla pięciolatka wśród wielu wzorów i dobierz odcień drugiej strony.

W Babymetka dajemy Ci możliwość wyboru kolorystyki drugiej strony pościeli. Dobierz jej odcień do kolorystyki pokoju lub wybierz ulubiony kolor dziecka. Dodatkowo, pościel możesz przyozdobić metkami sensorycznymi, które uwielbiają dzieci. Kolorowe metki posiadają różną fakturę, a zabawa nimi wpływa na doznania sensoryczne dzieci.

posciel-bawelniana-120x160

Większa pościel 120x160 cm dla dziecka 5 lat, w której stawiamy na jakość!

Stawiamy w BabyMetka na, certyfikowaną i bezpieczną bawełnę do produkcji pościeli, ponieważ jest to w pełni naturalna, wytrzymała i pozwala oddychać skórze. Używana przez nas bawełna  posiada certyfikat Oeko – Tex Standard 100,  który jest gwarancją najwyższej jakości tkaniny, w pełni bezpiecznej dla dzieci w każdym wieku. 

Dlaczego warto wybrać pościel 120x160 całoroczną dla przedszkolaka z Babymetka?

·  Doskonała jakość pościeli podyktowana ręczną produkcją handmade i doborem najlepszych surowców – z miłości do pięknych rzeczy dla dzieci.

·  Większy rozmiar pościeli sprawi, że dziecko nie rozkryje się łatwo i nie zmarznie.

·  Wszyte wypełnienie pościeli jest antyalergiczne, a do tego nie przesuwa się i nie odkształca. Z powodzeniem można prać całą pościel.

·  W Babymetka znajdziesz bogatą ofertę wzorów zarówno bajkowych, wesołych dziecięcych motywów, jak i bardziej stonowanych i poważniejszych zawierających m.in. elementy kwiatowe lub kompozycje geometryczne.

·  Zamów dodatkowo do pościeli, metki sensoryczne, którymi zabawa może wyciszać przed snem Twoje dziecko.

·  Możesz wybrać kolorystykę drugiej strony pościeli wśród 12 odcieni. Dopasuj ją do ulubionego koloru dziecka lub odcieni pokoju.

·  Pościel posiada karnecik prezentowy i jest estetycznie opakowana. Spraw radość innym z pięknego i praktycznego prezentu jakim jest pościel dla przedszkolaka plus.

Inna pościel dziecięca jaką warto zobaczyć.