Filtry

KOCYK WAFEL 75x100

Filtry

Cena

Od 105,00 złdo 145,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Kołdra bawełniana średniaka bawełna + wafel 75x100 cm

Uniwersalna kołderka całoroczna dla dzieci posłuży od urodzenia do 2 lat. Jej wymiary to 75x100 cm. Wielkość ta sprawi, że dziecko szybko z niej nie wyrośnie. Lekka, ale jednocześnie ciepła i oddychająca kołderka zapewni odpowiedni komfort snu maleństwu. W dwustronnej kołderce z jednej strony zastosowaliśmy modną tkaninę o nazwie wafel. Druga część kołdry posiada wybrany przez Ciebie motyw wzorniczy klasycznej bawełny z dostępnych wzorów w ofercie Babymetka. 

Czytaj więcej

Kocyk wafel 75x100 cm ze stylowej tkaniny wafel sprawi efekt „łał”

Kocyk wafel w tej wersji będzie wyglądać wyjątkowo szlachetnie. Efekt ten daje stylowa tkanina wafel, która posiada fakturę kwadracików i przypomina prawdziwy, smaczny wafelek. Dostępna w 9 kolorach do wyboru, pozwoli Ci dopasować kolorystykę kołderki do pokoju dziecka i Twoich upodobań. Wafelek jak i bawełna z drugiej strony to certyfikowane tkaniny Oeko-Tex standard 100, tak więc możesz być pewny, że są najwyższej jakości.

Bezpieczne, miękkie i lekkie wypełnienie kocyk wafel 75x100 cm to znak szczególny

Jesteśmy przyzwyczajeni, że kołdry dostępne na rynku są białe i stanowią wkład w poszewki. Niestety najczęściej takich kołder nie pierzemy prawie w ogóle. Kołdry mają także tendencje do zawijania się i przesuwania podczas snu. By odciąć się od tego przyzwyczajenia zaprojektowaliśmy kołdry dla dzieci, w których wypełnienie jest wszyte w zewnętrzną tkaninę. Dzięki temu nie przesuwa się ono i nie traci fasonu. Co najważniejsze pierzesz kołderkę w całości jak dotychczas poszewki. Dzięki temu kołdra zawsze jest czysta i pachnie świeżością.

Zobacz kocyk wafel w innych rozmiarach.