Filtry

KOCYK WAFEL 90x120

Filtry

Cena

Od 105,00 złdo 145,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Kocyk wafel  90x120 cm dla dziecka w wieku [0-24 m-ce]

Uniwersalna kołdra dziecięca o większym rozmiarze niż standardowy 90x120 cm. Wersja ta szczególnie przyda się do okrycia dzieci, które śpią niespokojnie i często się rozkrywają. Kołdra będzie przydatna zarówno w łóżeczku jak i w większym łóżku, a jej bajeczne wzory i kolory sprawią, że Twoje dziecko naprawdę polubi sen!

Czytaj więcej

Nasze kocyki wafelkowe 90x120 cm wyróżniają się pięknymi kolorami, doborem tkanin i wyszukanych wzorów.

Dwustronna kołdra dziecięca to połączenie 100% bawełnianych tkanin. Jedna ze stron wykonana jest z wysokiej jakości bawełny w wybranym przez Ciebie wzorze. Drugą stronę wypełnia nowa tkanina w ofercie naszej firmy o nazwie wafel. Posiada ona specyficzną fakturę małych kwadracików, nawiązując do wyglądu wafelków. Dzięki tej fakturze bawełna wygląda okazale, jest bardziej sprężysta, mniej się gniecie, a w dotyku sprawia wrażenie bardzo miękkiej.

Bezpieczne, antyalergiczne tkaniny i wypełnienie kocyków wafel 90x120 cm 

Wybieramy tkaniny bezpieczne dla dzieci, które dają wiele przyjemności w dotyku i posiadają certyfikat  Oeko-Tex standard 100. W kołdrach zastosowaliśmy wypełnienie o gramaturze 200 g/m2, co jest uniwersalną grubością dającą przyjemne ciepło. Jeśli zaś szukasz kołdry grubsze na zimę, znajdziesz je także w ofercie Babymetka. Materiały i wypełnienie jest antyalergiczne. Dodatkowo wszyliśmy wypełnienie w kołderkę, gdyż dzięki temu nie marszy się oraz nie przesuwa. Z powodzeniem możesz prać kołderkę w całości. Zawsze będzie świeża i pachnąca, z myślą o Twoim najmniejszym towarzyszu życia!

Zobacz kocyk wafel w innych rozmiarach.