ROŻEK WAFELEK

Rożek dla noworodka z bawełny wafel

Kompletujesz wyprawkę dla malucha, który już niebawem pojawi się na świecie? Poza ubrankami, jednym z kluczowych elementów wyposażenia jest rożek dla noworodka. Dziecko w pierwszych miesiącach życia wymaga szczególnej troski i opieki, a nade wszystko niemowlę potrzebuje dużo ciepła, snu i spokoju. Rożek dla noworodka zapewnia takie szczególne miejsce, w którym dziecko czuje wyciszenie, jest mu ciepło (ale nie za gorąco), ciasno i przyjemnie. 

Rożek dla noworodka daje szansę na spokojne zaśnięcie maluszka.

Zawinięcie w rożek przypomina noworodkowi jego życie płodowe prosto spod serca mamy. Jest on niezastąpiony już w szpitalu tuż po narodzinach oraz w domu. Idealnie wpasuje się do łóżeczka, kołyski oraz wózka. Usztywnia maluszka co pozwala łatwiej go podnosić i przenieść. Gdy dziecko już wyrośnie z rożka może on posłużyć jako mata do przewijania albo zwykły kocyk. 

W tej kategorii oferty proponujemy rożki wykonane ze specyficznej bawełny 100% o nazwie wafel. Jest to w pełni naturalna, certyfikowana bawełna, która posiada na swojej fakturze wyżłobienia w formie małch kwadracików. Przypominają one jadalny wafelek, dlatego materiał nazwano właśnie w ten sposób.

Wafelkowy rożek zapewni odpowiednią termoregulację, dzięki czemu maluszek poczuje się w nim komfortowo i bezpiecznie. Każdego dnia Twój maluszek będzie odpoczywać w naturalnym, fizjologicznym ułożeniu, do którego przyzwyczaił się będąc w brzuszku u mamy. To dzięki rożkowi dla noworodka z Babymetka!

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.