DUŻA PODUSZKA SERCE - WAFELEK - 48x48 cm

Duża poduszka serce z bawełny wafel - 48x48 cm

Poduszki mają różne kształty, ale łączy je jedno – pobudzają wyobraźnię niejednego dziecka, stając się prawdziwym towarzyszem zabawy. Poduszka w kształcie serca to wyjątkowy dodatek do każdego pokoju dziecięcego. Ozdobi także salony i sypialnie wprowadzając do pomieszczeń akcent miłości w wybranym kolorze.

Poduszka ozdobna dla dzieci z oryginalnej wafelkowej szacie.

Poduszka ozdobna wykonana jest z wyszukanej bawełny o nazwie wafel. Jest to oryginalna, w pełni naturalna tkanina, która posiada fakturę maleńkich kwadracików. Wygląd tkaniny jest podobny do jadalnego wafelka. Dzięki swojej fakturze wafel jest bardziej sprężysty w stosunku do tradycyjnej bawełny i ładnie się układa. Wewnątrz poduszki wszyliśmy antyalergiczną włókninę silikonową, którą pierze się w całości z poduszką. Poduszka ozdobna serce zawsze jest świeża i pachnąca. Nawet częste pranie nie powoduje zmian jakościowych wypełnienia. Warto też podkreślić, że bawełna wafel jest wytrzymałą tkaniną, a poduszka ozdobna dla dzieci w jej wykonaniu prezentuje się okazale.

Poduszka ozdobna dla dzieci idealnie sprawdzi się jako przytulanka, dekoracja pokoju lub jako poduszka podróżna. 

Ta duża poduszka ozdobna serce wniesie do pokoju uroczy klimat. Miękkie wypełnienie sprawi wiele radości, a dzieci chętnie będą się do niej przytulać. Dzieci uwielbiają serca, więc z dużym prawdopodobieństwem ta duża poduszka ozdobna stanie się wiernym przyjacielem. Będzie nie tylko radosną ozdobą pokoju, ale prawdziwą przytulanką. Możecie ją wziąć ze sobą do babci, do ogrodu, a nawet na wakacje. W czasie drogi autem serce będzie pełnić rolę poduszki podróżnej dając podparcie i przyjemne utulenie dziecku w drodze.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.