KOŁDRA MUŚLIN ŚREDNIAKA [0-24 MC] - 75x100 cm

Kołdra niemowlęca średniaka muślin [0-24 m-ce] – 75x100 cm

Poczuj tą miękkość, delikatność i zaśnij spokojnym snem Maluszku! Kołdra niemowlęca z muślinu oferowana w tej kategorii pozwoli przyjemnie odpocząć dziecku, gdyż jest jedną z najmilszych tkanin bawełnianych dostępnych na rynku. Wybór tej kołdry droga Mamusiu sprawi, że nie będziesz musiała jej prasować. To drugi argument z korzyścią dla Twojego czasu! Jako doświadczony producent handmade spodziewamy się, że gdy odkryjesz zalety kołderki używanej przez Twoje dziecko, zamówisz ją także i dla Was! Mamy także duże wymiary kołder muślinowych, tak więc zapraszamy!

Kołdra niemowlęca z muślinu jest jak balsam – sprawia, że sen staje się przyjemnością.

W tej kategorii znajdziesz kołdrę niemowlęcą polecaną od urodzenia do 2 lat. Jej wymiar wynosi 75x100 cm. W innych kategoriach odnajdziesz większe kołderki, m.in. kołdrę w wersji plus dla dzieci do 2 lat, której wymiary wynoszą 90x120 cm.

Balsam koi skórę, kołdra niemowlęca z muślinu ukoi dziecko do snu, a przytulenie się do niej będzie prawdziwą przyjemnością. Kołdra posiada doskonałe właściwości termoregulacji, dzięki którym nawet w upalne dni dziecko nie przepoci się. Podobnie, w chłodne dni kołdra niemowlęca kumuluje odpowiednie ciepło i sprawia, że maluszek nie zmarznie. Do tego wyjątkowo miękki materiał w dotyku z marszczoną fakturą podobną do krepy, wprowadzi Twoje Maleństwo w kolorową krainę snów.

Kołdra niemowlęca z muślinu w zestawie z poduszką to duet pełen miłości!

Rozejrzyj się po bogatej ofercie naszej pracowni handmade Babymetka. Tworzymy z serca, z precyzją wykańczając każdy detal. Myślimy kompleksowo, więc nie tylko znajdziesz w naszej ofercie kołdry niemowlęce, ale pozostały asortyment tekstylny, który spójnie, wzajemnie się uzupełnia. Jeśli więc poszukujesz kołdry z poduszką w zestawie dla dziecka to Babymetka jest dla Ciebie! Spójrz ile mamy propozycji poduszek prostokątnych czy jaśków. Uwagę też zwracają poduszki ozdobne np. w kształcie serca czy gwiazdki. Wszystko to zaś pod znakiem wyjątkowej jakości handmade! To jak? Zamawiasz?

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.