KOŁDRA MUŚLIN JUNIORA [12-36 m-ce] – 100x115 cm

Kołdra dziecięca juniora muślin [12-36 m-ce] – 100x115 cm

W tej  kategorii znajdziecie kołdry dziecięce rekomendowane przez nas dla wieku od 12 do 36 m-cy. Wyróżnia je odrobinę większy rozmiar 100x115 cm oraz uniwersalne zastosowanie przez cały rok. Do kołdry wszyliśmy bowiem wypełnienie o grubości 200g/m2. To wystarczająco grube wypełnienie, które zapewni optymalne ciepło nawet zimą. Dodatkowo, kołdra uszyta jest z muślinu, a ta tkanina zapewnia odpowiednią regulację ciepła.

Muślinowa kołdra dziecięca sprawi, że sen będzie bajkowy!

Muślin to materiał, który zapewni dziecku wyjątkowo spokojny sen. Posiada on właściwości termoregulacyjne, dzięki którym zimą pod kołderką dziecięcą z muślinu będzie panować przyjemne ciepło, a latem okrycie będzie odprowadzać ciepło, tak że dziecko się nie przegrzeje nawet w upalne dni. Do kołdry  możesz dodatkowo dobrać w naszej pracowni różne poduszki, aby stworzyć komplet pościeli dziecięcej. Spójrz także na otulacze, kocyki, narzuty na łóżko. Spójny kolor i materiał tekstyliów wniesie do pokoju dziecięcego wyjątkowy styl. Poczujcie się bajkowo!

Wyjątkowo miękki muślin sprawi, że dziecko z przyjemnością pójdzie spać.

Czy to możliwe? Twój ruchliwy roczniak lub dwulatek z chęcią będzie chodził spać? 

Oświadczamy, że to możliwe! Muślin Double Gauze  to materiał szczególnie miękki, gdyż został wyprodukowany ze specjalnie wygładzonych włókien. To 100%, naturalna bawełna, która przenika się na zmianę w dwóch warstwach dających efekt marszczenia materiału. Muślin posiada certyfikat Oeko-Tex GOTS, który potwierdza ekologiczne pochodzenie surowców i poszanowania pracy rąk ludzkich przy produkcji tej tkaniny.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.