PRZEŚCIERADŁO MINKY 90x200

Prześcieradło minky 90x200 z gumką – mięciutkie, komfortowe i miłe w dotyku

Dlaczego prześcieradło minky z gumką 90x200 jest tak popularne? Ponieważ jest niezwykle mięciutkie, miłe w dotyku, a przy tym zapewnia komfortowy sen dla dziecka. Materiał obszyty dookoła gumką ułatwia nakładanie i zapewnia równomierne rozłożenie na całej powierzchni materaca. Bez zwijania, samoczynnego ściągania – takie efekty uzyskasz inwestując w wysokiej jakości prześcieradło na gumce. 

Prześcieradła na gumkę, które zachwycają pod względem jakości

Jesteśmy przekonani, że nasze prześcieradła sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dlaczego? Ponieważ są wykonywane z najwyższej jakości materiałów, bez toksycznych substancji. Ich użytkowanie, pranie i suszenie jest niezwykle proste. Nawet po wielokrotnym użyciu, nic złego się z nimi nie dzieje, nadal wyglądają jak nowe. 

Prześcieradło minky z gumką 90x200 jest dedykowane do materacy o tych samych wymiarach lub mniejszych. Dzięki standardowemu przeszyciu materiału gumką, korzystanie z niego wiąże się z ogromną przyjemnością. Szybko wymienisz bieliznę pościelową na łóżku swojego dziecka, nie tracąc czasu oraz nerwów. Wszystko przebiegnie w dobrej atmosferze, tak samo jak sen twojego dziecka.

Łóżko, na którym znajduje się prześcieradło minky wygląda estetycznie, zachęca do relaksu i powoduje, że od razu humor poprawia się. W końcu każdy chce spać w komfortowych warunkach, a to prześcieradło jak najbardziej gwarantuje osiągnięcie takiego efektu.

Prześcieradło minky z gumką 90x200 zapewnia maksymalny komfort użytkowania

Prześcieradła spełniają dwie funkcje: chronią materac przed bezpośrednim kontaktem z ubraniami oraz ciałem oraz wynikającymi z tego zabrudzeniami, a jednocześnie wpływają na atrakcyjny odbiór całego łóżka. Dzięki temu, że na materacu znajdzie się wysokiej jakości prześcieradło z gumką minky, zahamujesz rozwój roztoczy i mikroorganizmów. Trzeba jedynie regularnie wymieniać bieliznę pościelową, dbać o jej czystość, a zagwarantujesz dziecku zdrowy, bezpieczny sen na idealnie posłanym łóżku.

Prześcieradło minky 90x200 cm gwarantuje ciepło i wygodny sen

Prześcieradło, które posiada gumkę jest dziś standardowym rozwiązaniem, bez którego nie dałoby się w idealny sposób posłać łóżka z materacem. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, gwarantuje miłe odczucia w trakcie snu. Dziecko nie będzie się pociło, jak i miało podrażnień skórnych zaraz po przebudzeniu. Polar minky odprowadza nadmiar ciepła, a dzięki temu nie ma ryzyka, że dziecko przegrzeje się. Prześcieradła w tym wariancie dopasowują się do potrzeb użytkownika i powodują, że wreszcie można przespać komfortowo całą noc.

Prześcieradła minky 90x200 cm z gumką z gwarancją najwyższej jakości

Inwestując w prześcieradła wykonane z najlepszej jakości materiałów masz pewność, że przez dłuższy czas nie trzeba będzie wymieniać bielizny pościelowej. Taką możliwość daje prześcieradło minky z gumką 90x200, które jest rewelacyjnym rozwiązaniem do dziecięcego łóżka. 

Gumka, którą materiał został obszyty, jest na tyle elastyczna i mocna, że stabilnie trzyma się materaca, zapobiegając zsuwaniu, nawet w trakcie najbardziej niespokojnego snu. Pozwala to na zapewnienie dziecku komfortowej nocy, bez ryzyka zaplątania się. Co bardzo ważne, całość prześcieradła zapobiega dyskomfortowi, który czasem pojawia się, gdy prześcieradło podwija się, tworząc niewielkie wałeczki. Tutaj takiego problemu nie będzie. Dziecko zyska idealnie gładką powierzchnię do spania, ponieważ prześcieradło dziecięce naciąga się na całą powierzchnię.

Prześcieradło z gumką minky zabezpiecza materac przed zabrudzeniami, a także reguluje temperaturę ciała, przez co nocą nie będzie problemów z poceniem się. Prześcieradła tego typu najczęściej wybierane są przez troskliwych rodziców, chcących zagwarantować dzieciom maksymalnie komfortowy sen.

Prześcieradła minky 90x200 z tkaniny minki szyte w Polsce z pasją

W związku z tym, że wszystkie nasze prześcieradła są produkowane w Polsce, masz pewność, że powstają w szwalniach przestrzegających zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. W takich warunkach mogą powstać wyłącznie wysokiej jakości prześcieradła, bezpieczne dla wrażliwej skóry dziecka. Rodzicom najbardziej właśnie na tym aspekcie zależy. Chcą, aby w dziecięcym pokoju znajdowały się wyłącznie produkty odznaczające się najwyższą jakością, hipoalergiczne, bezproblemowe w użyciu. 

Prześcieradło minky z gumką 90x200 spełnia te wszystkie cechy, powodując, że z zakupu zadowolone jest zarówno dziecko, jak i rodzic.

Dlaczego warto kupić prześcieradło minky z gumką 90x200?

• Prześcieradło zostało wykonane z wysokiej jakości tkaniny minky, bezpiecznej i komfortowej. Nie wywołuje reakcji alergicznej ani podrażnień skórnych.

• Bez pocenia, wiercenia się i zmian skórnych – taki sen zapewnisz swojemu dziecku w łóżku, na którym zostanie umieszczone prześcieradło wykonane z tkaniny minky.

• Prześcieradło jest produkowane w Polsce, z najwyższej jakości materiałów.

• Pranie, suszenie i użytkowanie prześcieradła jest bardzo proste i bezproblemowe. 

• Nawet po wielokrotnym praniu i użytkowaniu prześcieradło na gumce wygląda jak nowe.

Zobacz wszystkie prześcieradła z gumką.

Filtry (13 products)

Cena

95,00 zł - 135,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.