ZASŁONA DEKORACYJNA NA DUŻYM TUNELU ( KARNISZ DO 4 CM) - SZEROKOŚĆ 150 CM - DOWOLNA DŁUGOŚĆ

Zasłona Dekoracyjna Bawełniana na Dużym Tunelu (karnisz do 4cm) - Szerokość po rozwinięciu 150 cm - Dowolna długość

Dekoracja okna może wiele zmienić w już gotowym wnętrzu. Chcesz nieco odświeżyć dziecięcy pokój? Skorzystaj z okazji i kup wyjątkowe zasłony dziecięce, które dostępne są w naszej ofercie. Proponujemy zasłony dekoracyjne wykonane z bawełny, na praktycznych tunelach, ułatwiających zawieszanie na karniszu. Nasz asortyment obejmuje gotowe zasłony w wielu atrakcyjnych wzorów, idealnych do dziecięcego pokoju. 

Zasłony do pokoju dziecięcego – oryginalne, piękne i dekoracyjne

Niezależnie od tego, czy twoje dziecko uwielbia misie, flamingi, pieski czy kotki, bez trudu znajdziesz idealny wariant pasujący do tworzonej aranżacji wnętrza. Proponujemy zarówno zasłony dla dziewczynek, jak i zasłony do pokoju chłopięcego. Dzięki temu każdy rodzic może zrobić u nas zakupy, niezależnie od tego, czy ma córkę, czy syna. Staramy się proponować warianty uniwersalne, dzięki którym stworzysz pokój marzeń niezależnie od płci pociechy. 

Zasłony z tunelem – praktyczne, funkcjonalne i nowoczesne

Zasłony proponujemy w szerokości 150 cm po rozwinięciu. Są idealnym wyborem na duże okno, które chcesz udekorować w atrakcyjny sposób. Bawełna, z której wykonana jest każda zasłona w naszej ofercie, posiada certyfikat bezpieczeństwa. Oznacza to, że produkt w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na zdrowie dziecka. Tworzymy zasłony z najlepszych materiałów, co do których jakości nie ma żadnych wątpliwości.

Gwarantujemy, że zasłony na okna, które u nas kupisz, będą prezentowały się idealnie. Stworzą dekorację, która wpłynie na przytulność pokoju dziecięcego. Każda zasłona dekoracyjna bawełniana na tunelu - szerokość po rozwinięciu 150 cm - dowolna długość – jest wyjątkowa.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.