ZASŁONA DEKORACYJNA NA DUŻYM TUNELU ( KARNISZ DO 4 CM) - SZEROKOŚĆ 75 CM - DOWOLNA DŁUGOŚĆ

Zasłona Dekoracyjna Bawełniana na Dużym Tunelu (karnisz do 4cm) - Szerokość po rozwinięciu 75 cm - Dowolna długość

Każdy produkt, który znajduje się w dziecięcym pokoju ma znaczenie dla rozwoju dziecka. Postaraj się, aby od najmłodszych lat, pociecha była otaczana pięknymi, bezpiecznymi i funkcjonalnymi rzeczami. Przywiązując uwagę do tego, z jakich materiałów są wykonywane, tworzysz dla dziecka bezpieczne środowisko. 

Zasłony do pokoju dziecięcego wykonane z bawełny na tunelu – stwórz wyjątkową dekorację okna

Zasłona Dekoracyjna Bawełniana na Tunelu - Szerokość po rozwinięciu 75 cm - Dowolna długość – to produkt, który proponujemy najbardziej wymajającym rodzicom poszukującym idealnych dekoracji do dziecięcego pokoju. Każda zasłona powstaje z wysokiej jakości atestowanej bawełny, w pełni bezpiecznej dla dzieci. Kolorowe tkaniny pokryte różnymi motywami bajkowymi, zwierzęcymi i roślinnymi sprawią, że okno dziecka będzie jedyne w swoim rodzaju.

Staramy się zaskakiwać dostępnymi propozycjami, zasłony tworzymy z wyjątkowych faktur, nie boimy się kontrastów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne, jak i oryginalne gotowe zasłony.

Zasłony na okna, które upiększą dziecięcy pokój

W związku z tym, że przywiązujemy ogromną uwagę do doboru materiałów, z których powstają zasłony ozdobne, jesteśmy przekonani, że tworzymy produkty w pełni bezpieczne dla dzieci, niewywołujące reakcji alergicznych czy pogorszenia samopoczucia. Wręcz przeciwnie! Każda zasłona dziecięca, którą możesz u nas kupić, wprowadzi do przestrzeni radość, efekt rozjaśnienia i typowo dziecięcy klimat. Wszystko za sprawą motywów, jakie są na nich umieszczone: kotki, króliczki, dinozaury, chmurki. Możesz wybierać spośród wielu motywów dekoracyjnych. Każda nasza zasłona jest inna.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.