NARZUTA VELVET 70x140

Narzuta velvet + velvet 70x140 cm – miękka, niezwykle przyjemna w dotyku, atrakcyjna wizualnie

Narzuty velvet + velvet, które znajdziesz w naszej ofercie, charakteryzują się wykonaniem z wysokiej jakości materiałów. Są przyjemne w dotyku, wręcz aksamitne, dlatego na pewno nie podrażnią wrażliwej, delikatnej skóry dziecka. Każda narzuta jest dwustronna i dwukolorowa. Po obu stronach znajduje się materiał velvet, który jest bardzo trwały i prosty w czyszczeniu, wystarczy przetrzeć go mokrą szmatką.

Narzuta velvet + velvet 70x140 cm – idealny pomysł na prezent dla każdego dziecka

Duża dostępność kolorów powoduje, że narzuty na łóżko możesz sprezentować dziecku, którego pokój jest urządzany w określonym stylu. Oferujemy „dorosłe” dwukolorowe, stonowane narzuty, jak i w mocniejszych wariantach kolorystycznych. Takie modele są odpowiednie do pokoi starszych dzieci oraz nastolatków, którzy nie chcą już otaczać się dziecinnymi motywami, chcą stworzyć dla siebie, zbliżoną do pokoi dorosłych, przestrzeń. W pokojach najmłodszych jednak również świetnie się odnajdą, tworząc elegancką przestrzeń wypoczynkową.

Narzuta na łóżko dziecięce 70x140 to sprawdzony, bardzo dobry i praktyczny pomysł na prezent dla każdego dziecka.

Stworzone na bazie nowoczesnych projektów narzuty na łóżko dziecięce 70x140 odznaczają się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia, gwarantują idealne posłanie łóżka, a w dodatku są bardzo praktyczne. Wykorzystasz je zarówno jako narzuty na łóżko lub jako kocyk w chłodniejsze dni.

Narzuty na łóżko dziecięce oferujemy w wielu modnych kolorach, zapewniających stylową, atrakcyjną aranżację wnętrza. Stworzysz z ich pomocą przytulną sypialnię oraz zachęcającą do odpoczynku strefę wypoczynkową.

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.