Chłopcy nie przywiązują aż tak dużej uwagi do tkanin znajdujących się w ich pokoju. Zwykle muszą troszczyć się o to mamy. Część małych panów ma obiekcje, aby na ich łóżkach znajdowały się narzuty bawełniane. Dlaczego? Tego nikt nie wie. Bunt dziecka przejawia się na różnych polach. Aby zachęcić malucha do ścielenia łóżka i dbania o przestrzeń wypoczynkową, warto po prostu zainwestować w atrakcyjne narzuty.

Dlaczego narzuty z bawełny są polecane do dziecięcej sypialni?
Skóra dziecka jest wrażliwa, podatna na podrażnienia oraz reakcje alergiczne. Musisz otaczać ją wyjątkową ochroną i wybierać materiały bezpieczne, w żaden sposób niezagrażające komfortowi pociechy. Trafne jest zdecydowanie się na tkaniny naturalne, hipoalergiczne, odznaczające się najwyższą jakością. Taką właśnie jest bawełna.

Narzuta na łóżko dziecięce wykonana z bawełny ma wiele zalet. Materiał nie wywoła reakcji alergicznej ani podrażnień w kontakcie z wrażliwą skórą dziecka. Trzeba jednak pamiętać, aby kupować wyłącznie narzuty wykonane z bawełny spełniającej normy Oeko-Tex 100. Każda narzuta bawełniana, jaką znajdziesz w naszej ofercie posiada certyfikaty potwierdzające wysoką jakość, naturalność zastosowanych do produkcji materiałów.

Włókna bawełniane są bardzo wytrzymałe na uszkodzenia, nie poddają się działaniu wysokich temperatur. Narzuta na łóżko dziecięce 180x90 posłuży przez kilka lat, i to bez większych problemów. Z powodzeniem możesz zainwestować w ten produkt, ciesząc się z jego walorów estetycznych oraz trwałości. Wiemy, jak ważne jest dbanie o czystość wszystkich przedmiotów znajdujących się w otoczeniu dziecka, dlatego kolorowe i białe narzuty z naszej oferty możesz regularnie prać w pralce, bez utraty ich pięknego wyglądu.

Wiesz już, jak dobrej jakości materiałem jest certyfikowana bawełna. Pora zapoznać się ze wzorami narzut, które spodobają się Twojemu synowi i zachęcą go do dbania o przestrzeń wypoczynkową w sypialni.

Rajdowe króliki – narzuta dla fanów królików i samochodów
Królik w samochodzie? Tak, to jest możliwe. Kapa na lóżko dla dziecka, którą mamy w swojej ofercie, stanowi atrakcyjne połączenie szalonych królików, które są wielkimi fanami motoryzacji, tak jak Twój syn. Motywujące napisy, typu: start, ready stady pozwolą Ci na zmotywowanie dziecka do zadbania o wygląd łóżka zaraz po przebudzeniu. Możesz zorganizować wyścigi, jak szybko maluch zaścieli łóżko przy pomocy tej narzuty.

Miasto – nieskończona ilość samochodów
Chłopcy uwielbiają samochody. I małe, i duże. Trudno się im dziwić. W końcu są to pojazdy szybkie, umożliwiające zwiedzanie świata, przemieszczanie się bez żadnych problemów tam, gdzie się chce. Dla każdego małego fana motoryzacji, prawdziwą gratką będzie narzuta na łóżko dziecięce 80x160, na której znajdują się samochody w wielu wariantach. Są to autobusy, ciężarówki, garbusy, a wszystko to w otoczeniu miejskiego zgiełku.

Leśna gromada – wprowadź zwierzęcych przyjaciół do sypialni dziecka
Wiewiórki, króliki, niedźwiadki czy ptaszki to zwykle pierwsi przyjaciele każdego dziecka. Sprawiają, że maluch nie czuje się samotny, poznaje ich wyjątkowy świat. Leśna gromadka to znakomite połączenie wielu zwierzątek, które Twoje dziecko zna z bajek. Narzuta na łóżko dziecięce 140x200 z tym motywem na pewno okaże się prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla chłopców, którzy uwielbiają przyrodę lub w przyszłości chcą zostać weterynarzami. Może okazać się także świetnym prezentem na przeczekanie, zanim dziecko dorośnie do tego, aby posiadać własne zwierzątko.

Kosmos – narzuta dla małych marzycieli
Twój syn chodzi z głową w chmurach? Interesuje się gwiazdami, planetami oraz astronomią? To idealna narzuta na łóżko chłopięce. Dziecko będzie miało dzięki niej same kolorowe sny. Dzięki temu, że jest utrzymana w atrakcyjnej, niebieskiej kolorystyce imitującej niebo, w przepiękny sposób zaaranżuje łóżko dziecięce. Motyw gwiazd, planet i konstelacji da podstawy do nauki podstawowych zjawisk, jakie zachodzą w kosmosie.

Dinozaury – prehistoryczne gady interesują chłopców
Choć dawno wymarły, nadal są głównymi bohaterami wielu bajek oraz filmów, którymi fascynują się dzieci. Mogą przerażać, ale w wariancie dziecięcym występującym na naszych narzutach, zapewnią piękną dekorację dziecięcego łóżka, która spodoba się każdemu chłopcu. Na narzutach można odnaleźć wiele gatunków dinozaurów. Będzie okazją do fantastycznej zabawy w odgadywanie, który gatunek jaką nazwę nosi.

Efektowne, chłopięce wzory narzut tylko na BabyMetka.pl
Narzuta bawełniana dla dziecka to znakomita inwestycja na dłuższy czas. Oferujemy różne warianty kolorystyczne, dzięki którym stworzysz niesamowitą przestrzeń wypoczynkową dla swojego syna. Barwne i oryginalne wzory, jakie proponujemy, zagwarantują spokojny, komfortowy sen dla Twojego dziecka. W naszej ofercie znajdziesz wzór, który każdy chłopiec pokocha.