Kołderka do łóżeczka noworodka

Do najmniejszych łóżeczek dziecięcych i kołysek przygotowaliśmy kołderki w rozmiarze 50x75 cm. Kołderka uszyta jest z wysokiej jakości bawełny i posiada antyalergiczne wypełnienie, którego grubość możesz sama wybrać. Wypełnienie to antyalergiczna włóknina silikonowa o gramaturze 300g/m2. Właściwości antyalergiczne są ważne dla dzieci i niemowlaków szczególnie w dzisiejszych czasach gdzie dużo jest czynników wywołujących alergię. Dzieci na pewno docenią kołderkę, która wykonana jest z certyfikowanej tkaniny bawełnianej. Wybór takich materiałów gwarantuje komfort i miękkie okrycie noworodka i niemowlaka.

Kołderki do łóżeczka dziecięcego są wytrzymałe na pranie

Kołdry i poduszki do łóżeczka dziecięcego w rozmiarach większych niż 75x100 zalecane są dla maluchów od 12. miesiąca życia. Wszystkie kołderki dla niemowląt można prać w pralce, więc łatwo zachować ich czystość i świeżość. Dzięki temu kołdra przyniesie spokojny sen.

Dla niemowląt kołdry tylko z certyfikowanych materiałów

Kołderki dla niemowląt szyjemy jedynie z atestowanych materiałów, które są bezpieczne dla dzieci. Bawełna pochodzi od sprawdzonych dostawców, a jej skład jest przebadany pod kątem braku szkodliwości. Ma to duże znaczenie dla zdrowia dziecka i zwiększa komfort.

Dopasowane kołderki gwarantują wygodę i bezpieczeństwo. Odpowiednie wymiary kołderki są niezbędne by w wózku i łóżeczku panował porządek.

Jaki wymiar kołdry dla noworodka ? Tylko 50x75 cm

Zastanawiasz się jaki wymiar kołdry do łóżeczka dla noworodka wybrać ? Do wózka i gondoli polecamy rozmiar 50x75 cm. Wymiar kołderki do łóżeczka możesz powiększyć i wybrać 75x100 cm. Taka kołderka posłuży dłużej i zagwarantuje spokojny sen. Możesz nią szczelniej owinąć niemowlaka i stworzyć dobry śpiworek. Jaka kołderka do łóżeczka będzie najlepsza dla Twoich dzieci ?

Rozmiar kołderki dla niemowlaka to 75x100 lub 90x120

Jaka kołderka będzie najlepsza dla niemowlaka ? Kołderka dla niemowlaka powinna być uniwersalna i pozwalać na przykrycie całego ciała czy to podczas snu czy pod czas spacerów w wózku. Kołderki w rozmiarze 75x100 dla niemowląt posłużą do 2 lat lub w powiększonym 90x120, posłużą nawet do wieku 3 lat i zapewnią dodatkowe okrycie. Kołderki w takich rozmiarach będą odpowiednie dla każdego niemowlaka.

Jakie wymiary kołderki do kołyski ?

Kołyski mają z reguły rozmiary 40x90 więc kołderka w rozmiarach 50x75 lub 75x100 będzie odpowiednia. Dla niemowląt kołdry powinny być antyalergiczne i takie szyjemy w naszym sklepie internetowym BabyMetka. Kołderkę do kołyski dla niemowlaka możesz również

Do kołderki i poduszki wszywamy metki sensoryczne

Dla niemowlaków bardzo ważny jest rozwój sensoryczny. Metki i sznureczki jakie na zamówienie wszywamy gratis do kołderek dla niemowląt są przyjemne w dotyku i dzięki nim maluch szybciej zapada do snu. Kołderki i poduszki posiadające takie metki wspierają rozwój dzieci i noworodka ponieważ przez zabawę nimi, maluch dostaje potwierdzenie wielu zmysłów jednocześnie co rozwija jego umysł i motorykę. Warto kołdrę ulepszyć o takie metki.

Do kołderki dla niemowlaka dobierz inne produkty

Warto dla spójnego wnętrza wybrać produkty z tej samej kolekcji. Do kołderki polecamy ozdobne poduszki dla dzieci, zestawy pościeli do łóżeczka i poduszki dla dzieci. Do łóżeczka dla niemowlaka warto dokupić poszewki i otulacze bamboo dla niemowlaków. Poszewka może być uszyta z bawełny lub muślinu. Kołdry dla dzieci i poduszki w jednakowej kolorystyce wpływają pozytywnie na samopoczucie dzieci i niemowląt w mieszkaniu. Rodzice docenią poduszkę podróżną do wózka dla noworodka, która ulula do snu.