GNIAZDO MINKY

Oferta kart podarunkowych

  

Dwustronne gniazdo minky dla niemowlaka z materiałów najwyższej jakości

Wyobraź sobie poczucie bezpieczeństwa Twojego maluszka kiedy był jeszcze w brzuszku. Kiedy niemowlę jest już na świecie idealnie czuje się również w małych, dopasowanych gniazdkach. Takim idealnym miejscem dla niego będzie prostokątne gniazdo niemowlęce. W sklepie Babymetka znajdziesz różne wzory i kolory kokonów niemowlęcych, a w tej kategorii proponujemy kokon łączący dwa rodzaje tkanin, z jednej strony bawełnę, a z drugiej minky. Są one przeznaczone dla dzieci od urodzenia do 6 miesiąca życia. 

Czytaj więcej

Zaprojektuj gniazdo minky niemowlęce dla swojego maleństwa

Samodzielnie możesz wybrać kolor tkaniny minky oraz dobrać wzór bawełny wg własnych preferencji z wielu różnych wersji dostępnych w Babymetka. Gniazdo jest dwustronny, więc możesz je używać do środka zarówno od strony cieplutkiego i miłego minky lub standardowej, certyfikowanej bawełny o wybranym przez Ciebie wzorze. Prostokątna wersja gniazda sprawia, że dziecko ma więcej miejsca na nóżki, które stają się coraz bardziej ruchliwe praktycznie już po pierwszym miesiącu życia.

Gniazdo minky dla noworodka to jest bezpieczna przystań

To takie malutkie łóżeczko, które możesz zabrać ze sobą wszędzie. Mini miejsce dla niemowlęcia, które czuje się w nim szczególnie bezpiecznie. Gniazdo niemowlęce tłumi hałasy, a jego bliskie ścianki utulają maluszka oraz chronią przed sturlaniem się i upadkiem gdy dziecko zaczyna się przekręcać. Prostokątne gniazdo niemowlęce może być przenośnym leżaczkiem, w którym dziecku zawsze będzie wygodnie. Nie zastanawiaj się więc dłużej i sprawdź ofertę Babymetka, gdzie jakość wykonania kokonów gra pierwsze skrzypce.

Zobacz wszystkie nasze gniazda niemowlęce.

Zobacz co jescze zawiera nasza wyprawka dla noworodka.