DUŻA PODUSZKA BAWEŁNIANA GWIAZDKA - 45x45 cm

Dekoracyjna poduszka bawełniana – Gwiazdka z pomponikami

Większość gwiazd mruga wesoło na niebie. Kilka z nich zdecydowało się jednak zamieszkać w BabyMetka i dzięki temu możemy zaproponować Ci cudowne, dekoracyjne poduszki w kształcie gwiazdki wykonane dwustronnie z bawełny. Nasze poduszki dekoracyjne to nie tylko ciekawa ozdoba pokoju dziecka. Mogą też zmienić się w przytulanki, które będą towarzyszyć maluchom w czasie codziennych zabaw. Wybierz swój ulubiony wzór, kliknij i sprawdź szczegóły.

Poduszka Dekoracyjna Bawełniana Gwiazdka – produkt, dzięki któremu ocieplisz każdy dziecięcy pokój

Poduszki dekoracyjne są obowiązkowym elementem wyposażenia każdego pokoju, także dziecięcego. Choć dostępne są w wielu wariantach pod względem kształtu, koloru, jak i zastosowanych wzorów, pewne robią większe wrażenie od innych. Z czego to wynika? Przede wszystkim z miłych skojarzeń. W naszej ofercie musiała znaleźć się poduszka gwiazda, która przywodzi na myśl same kolorowe sny, spełnia marzenia, a jednocześnie już na pierwszy rzut oka, wprawia w bardzo dobry nastrój. Takimi produktami warto otaczać dziecko, jeżeli ma mieć same radosne chwile.

Motyw gwiazdki może stać się podstawą do stworzenia wyjątkowej dekoracji dziecięcego pokoju. Jest to bardzo uniwersalny wzór, dzięki któremu zaaranżujesz pokój zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. 

Idealna poduszka ozdobna dla dzieci? Tylko w kształcie gwiazdki!

Proponujemy duży wybór poduszek-gwiazdek dostępnych w wielu kolorach. Każda ma rozmiar 45x45 cm. Są wykonane z dwustronnej bawełny, certyfikowanej, pozbawionej jakichkolwiek toksycznych substancji, dlatego bez obaw możesz je dać do zabawy dziecku. Ba! Może się nawet na nich położyć. W kontakcie ze skórą, nie wywoła żadnych reakcji alergicznych. O to można być spokojnym. 

Poduszka Dekoracyjna Bawełniana Gwiazdka, którą możesz znaleźć w naszej ofercie w wielu wariantach kolorystycznych, stanowi nie tylko wyjątkową dekorację dziecięcego pokoju, ale może stać się także ulubioną przytulanką twojej pociechy.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.