POŚCIEL DLA DZIECI 140x200

Pościel 140x200 bawełniana z wypełnieniem dla nastolatka

Pościel dla starszych dzieci, która przyda się na dłuższy czas. Z tej pościeli szybko się nie wyrasta. Pościel o wymiarach 140x200 może być doskonałym przykryciem przez okres nauki, a nawet i studiów. Jej wysoka jakość surowców i wykonania handmade, sprawia, że posłuży na długie lata. Możesz wybierać pościel z bogatej listy wzorów i dysponować zmiennymi na wymianę podczas prania. Pościel pierze się w całości, gdyż posiadają wszyte wypełnienie, które dzięki temunie przesuwa się i nie marszczy.

Wysokiej jakości bawełniana pościel 140x200 z wypełnieniem antyalergicznym

Pościel wykonana jest z bezpiecznej, certyfikowanej bawełny, która zachowuje długo swoją wysoką jakość. Nie rozwleka się, nie bladnie, nie niszczy się jej faktura podczas użytkowania. Wypełnienie pościeli stanowi antyalergiczna włóknina silikonowa o gramaturze 200 g/m2. Daje ona przyjemną cyrkulację powietrza oraz ciepło oraz sprawia, że organizm nie przegrzewa się.

Pościel 140x200 od BabyMetka dla dużego dziecka – podstawowy element zapewniający komfort termiczny.

Pościel stanowi nieodłączny element łóżka, zapewniając prawidłowy komfort termiczny w czasie spania. Ciepło, jakie daje prawidłowo dobrana pościel, usprawnia zasypianie i wytwarzanie melatoniny, regulującej rytm snu i czuwania dziecka, co wpływa na jego prawidłowy rozwój i wesoły dzień. Oferowana pościel zapewni idealne spanie przez cały rok użytkowania. Jeśli jednak potrzebujesz dodatkowej porcji ciepła, wybierz pościel z wypełnieniem zimowym. Przyda się ona w chłodniejszych warunkach.

Wybierz pościel 140x200 dla starszaka wśród wielu wzorów i dobierz odcień drugiej strony.

W Babymetka oferujemy szeroki wybór wzorów, z których możemy uszyć Twoją pościel. Ciekawe wzory w misie, króliki, konie, samochody, statki lub kwiaty. Niezależnie czy szukasz pościeli dla chłopca czy dziewczynki, w odcieniach zimnych, czy ciepłych, na naszym sklepie znajdziesz idealne kompozycje tkanin. Dodatkowo, umożliwiamy Ci dobór kolorystyki drugiej strony pościeli. Dobierz jej odcień do kolorystyki pokoju lub wybierz ulubiony kolor. Dodatkowo, pościel możesz przyozdobić za darmo, metkami sensorycznymi, których dotykanie oddziałuje na zmysł dotyku i wzroku.

Dlaczego warto wybrać pościel 140x200 całoroczną dla nastolatka z Babymetka?

·  Doskonała jakość pościeli podyktowana ręczną produkcją handmade i doborem najlepszych surowców – z miłości do pięknych rzeczy dla dzieci.

·  Pościel ma duże rozmiary – 140x200 cm. Wybór na lata!

·  Wszyte wypełnienie pościeli jest antyalergiczne, a do tego nie przesuwa się i nie odkształca. Pościel prana w pralce, także nie zmienia swoich kształtów.

·  W Babymetka znajdziesz bogatą ofertę wzorów dla starszaków.

·  Możesz wybrać kolorystykę drugiej strony pościeli wśród 13 odcieni. Wybierz ją razem z dzieckiem i dopasuj do ulubionego koloru.

·  Na życzenie możesz zamówić doszycie metek sensorycznych, które nie tylko wpływają na wygląd i estetykę pościeli, ale pozytywnie działają na zmysły starszaka.

·  Pościel posiada karnecik prezentowy i jest estetycznie opakowana – w sam raz na prezent!

Filtry (86 products)

Cena

85,00 zł - 115,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Rozmiar

Wzór

Materiał