DUŻA PODUSZKA BAWEŁNIANA CHMURKA - 54x34 cm

Poduszka dekoracyjna bawełniana Chmurka – dla małych marzycieli

Masz w domu małego marzyciela, który cały czas chodzi z głową w chmurach? Ta poduszka będzie zatem idealnym prezentem dla niego. W ofercie BabyMetka znajdziesz propozycje dla chłopca i dla dziewczynki. Wybierz jeden ze wzorów certyfikowanej bawełny. Sprawdź, który z tych wzorów najlepiej pasuje do pokoju Twojego dziecka. Do kompletu możesz dobrać również kocyk minky lub kołderkę bawełnianą z tym samym motywem.

Poduszka Dekoracyjna Bawełniana Chmurka – sposób na przytulną aranżację pokoju dziecięcego

Twoje dziecko jest marzycielem? Uwielbia marzyć, tworzyć wyimaginowane historie? Już widzisz, że jego ulubionym zajęciem będzie opowiadanie historii nie z tego świata? Poduszka Dekoracyjna Bawełniana Chmurka obowiązkowo musi znaleźć się w jego przestrzeni. To nie tylko wyjątkowy motyw dekoracyjny, ale także szansa na pogłębienie zainteresowań dziecka. Co ważne, poduszka ozdobna dla dzieci została wykonana z bezpiecznej, certyfikowanej bawełny, dlatego z pewnością nie pojawią się żadne reakcje alergicznej czy problemy zdrowotne, wynikające z kontaktu wrażliwej skóry dziecka z tym materiałem. 

Poduszka chmurka duża znakomicie uzupełni dekorację pokoju małego marzyciela, wprowadzi do niego przytulność oraz przemiłą atmosferę. Motyw chmurki jest uwielbiany przez dzieci w każdym wieku, dlatego stanowi uniwersalny dodatek do dziecięcej przestrzeni.

Poduszka Dekoracyjna Bawełniana Chmurka gwarantuje beztroską zabawę i kolorowe sny

Do usypiania, przytulania i do zabawy. Poduszka Dekoracyjna Bawełniana Chmurka może pełnić wiele ról w życiu Twojego dziecka. Jesteśmy przekonani, że będzie jego ulubioną zabawę, ze względu na atrakcyjną kolorystykę oraz kształt. 

Oprócz gwiazdki z nieba, wiele dzieci chciałoby również chmurkę. Możesz to marzenie spełnić. Wystarczy wybrać jeden z produktów dostępny w naszej ofercie. Proponujemy poduszki ozdobne w kształcie chmurki w wielu kolorach i wzorach. Wybór jest ogromny!

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.