Filtry

GRYZAKI

Filtry

Cena

Od 10,00 złdo 50,00 zł

Gryzaki dla niemowląt – najbardziej potrzebne akcesoria dla dzieci

Twój maluch zaczął ząbkować? Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą gryzaków dla niemowląt. Doskonale sprawdzą się w każdym okresie życia dziecka, dadzą wytchnienie jego bolącym dziąsłom, a także zapewnią fantastyczną zabawę. Dziecko bawiąc się gryzakiem będzie leżało spokojnie w leżaczku w czasie, gdy Ty zaczniesz gotować obiad lub sprzątać. 

Dostępne w naszej ofercie gryzaki mają różne kolory i kształty, dlatego masz szansę wybrać produkt, który najbardziej Ci się podoba i przede wszystkim przypadnie do gustu każdemu dziecku. Dzięki temu, że gryzaki posiadają odpowiednią strukturę, masują dziąsła dzieci i zwalczają poczucie dyskomfortu. Gryzaki są dostępne w niewielkich rozmiarach, dlatego świetnie leżą w niewielkiej rączce, dzięki czemu dziecko może z nich korzystać samodzielnie, ćwicząc umiejętność chwytania.

Przygotowaliśmy gryzaki wykonane wyłącznie z trwałych i bezpiecznych materiałów, takich jak silikon, drewno oraz bawełna. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo dziecka wręczając mu ten produkt. Maluch może swobodnie wkładać je do buzi, odczuwając przy tym niewątpliwą ulgę. 

Czytaj więcej

gryzaki-dla-noworodka

Gryzaki silikonowe – dostępne w różnych kształtach, spełniające ważne funkcje

Gryzaki silikonowe oferujemy w wielu atrakcyjnych kształtach i kolorach. Możesz wybrać gryzak liska, misia, słonika czy żyrafę. Każdy z nich został wykonany z bezpiecznego silikonu higienicznego, odpornego na żucie. Produkt jest miękki i elastyczny, bardzo pomocny podczas ząbkowania. Zmniejsza swędzenie i zdenerwowanie dziecka, które ciągle odczuwa ból wykłuwających się ząbków. Mogą z niego korzystać dzieci juz od 2 miesiąca życia.

Gryzak oprócz uśmierzania bólu związanego z ząbkowaniem rozwija także umiejętność ssania i rzucania. Dzięki niewielkim wymiarom (5,5x7 cm), pewnie leży w malutkiej rączce dziecka. Maluch może produktem swobodnie się bawić, nie będzie miał z tym żadnych, nawet najmniejszych problemów. 

Co więcej, gryzaczek silikonowy dostępny jest w wielu atrakcyjnych kolorach i kształtach, co wpływa na pozytywny odbiór dziecka. Pobudza jego kreatywność, rozwesela. Zabawa z tym produktem będzie dla malucha wyjątkowo atrakcyjna. 

gryzaki-dla-noworodkow-babymetka

Gryzaki drewniane z szeleszczącymi bawełnianymi uszkami – ręcznie wykonane, lekkie zabawki sensoryczne

Gryzaki drewniane powstają z ekologicznego materiału, szlifowanego, nieklejonego, bezpiecznego dla dziecka. Dzięki temu, że są wykonywane ręcznie, odznaczają się wyjątkowym wyglądem, precyzyjną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Produkt został wzbogacony o odczepiane szeleszczące uszy wykonane z bawełnianego materiału. Ta część gryzaka jest również bezpieczna, ze względu na zastosowanie certyfikowanej bawełny spełniającej standardy Oeko-Tex. Produkt jest nietoksyczny.

Gryzaki drewniane o wymiarach 7x13,5 cm dostępne są w naturalnych odcieniach drewna z różnokolorowymi uszkami: czerwonymi, miętowymi, niebieskimi, różowymi, szarymi, zielonymi, żółtymi. Wybierz gryzaczek, który najbardziej Ci się podoba i będzie dopasowany do wyprawki maluszka, a na pewno z wielką przyjemnością Twoje dziecko będzie do używało.

gryzaki-silikonowe

Gryzaczki drewniane przeznaczone są dla dzieci od 3 miesiąca życia. 

Gryzaczek drewniany jest lekki, a dzięki klasycznej budowie nie przysparza dziecku problemów z chwytaniem w malutkie rączki. Produkt wspomaga rozwój zmysłów dziecka, uczy naturalnego odruchu chwytania, jak i zmniejsza dyskomfort w trakcie ząbkowania. Maluszek gryząc go, uspokaja się i zmniejsza ból związanych z wykłuwaniem ząbków. Dodatkowo, szeleszczące uszka uspokajają dziecko, a także wzbudzają jego zainteresowanie ze względu na atrakcyjny wygląd.

Gryzaczki drewniane są absolutnym hitem w naszej ofercie. Odznaczają się trwałością, a przy tym są łatwe w utrzymaniu czystości. Drewno należy sparzyć gorącą wodą, aby pozbyć się z powierzchni bakterii. Bawełniane uszka można natomiast prać w pralce w temperaturze 30 stopni. 

gryzaki-drewniane

Wyjątkowe gryzaki na ząbkowanie

Chcesz uspokoić dziecko i ulżyć mu w cierpieniu wywołanym ząbkowaniem? Dokładnie tego samego chcemy, dlatego w naszej ofercie znajdują się wyjątkowe gryzaki silikonowe oraz drewniane. Możesz wybrać produkt wykonany z takich materiałów, do których masz największe zaufanie. Przygotowaliśmy dwie opcje dla zapewnienia komfortu wyboru i dopasowania produktu do potrzeb rodziców i ich dzieci. 

Nasze modele są jedyne w swoim rodzaju, ponieważ oprócz walorów praktycznych wyróżniają się także wyjątkowymi względami estetycznymi. Silikonowe gryzaczki przybierają kształt zwierzątek, natomiast drewniane są wzbogacone o kolorowe szeleszczące uszka. Każdy z tych produktów na pewno zainteresuje Twoje dziecko. Zyska zabawkę uśmierzającą ból, ale także zajmującą czas i rozwijającą wiele umiejętności. 

gryzaki-na-zambkowanie-babymetka

Bezpieczne gryzaki dla noworodków

Wszystkie gryzaki, jakie znajdziesz w naszej ofercie spełniają wymagane normy bezpieczeństwa, dlatego Twoje dziecko nie zrobi sobie krzywdy korzystając z nich. 

Pamiętaj, że nie wolno dawać dziecku do zabawy zużytych gryzaków. Jeżeli zauważysz, że produkt jest w którymś miejscu pęknięty lub uszkodzony, natychmiast go wyrzuć i kup nowy. 

Pragniemy jednocześnie zaznaczyć, że nasze gryzaki silikonowe oraz drewniane wyróżniają się podwyższoną trwałością na uszkodzenie, dlatego ich użytkowanie przez dłuższy czas jest jak najbardziej możliwe, bez większych problemów. 

bezpieczne-gryzaki

Poznaj podstawowe zalety gryzaków, które znajdziesz w naszej ofercie

Gryzaki dla niemowląt zapewniają niesamowitą pomoc przy ząbkowaniu. Uśmierzają ból, rozładowują zdenerwowanie, relaksują i wyciszają. Wpływają również na rozwój kilku ważnych umiejętności, takich jak ssanie, chwytanie, rzucanie. Angażują przy tym zmysł dotyku, smaku i wzroku. Ponadto, dzięki szeleszczącym uszkom dostępnym przy gryzakach drewnianych, rozwija się także słuch maluszka. 

Gryzaki dla niemowląt są więc niezbędną zabawką sensoryczną, którą warto wręczyć dziecku mniej więcej od 2 miesiąca życia. Pamiętaj jedynie, aby dbać o ich czystość, ponieważ maluszek wkłada je do buzi. 

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą gryzaków silikonowych oraz drewnianych. Wybierz produkt, który najbardziej zainteresuje Twoje dziecko. 

gryzaki-na-zombkowanie-babymetka