ZESTAW PRZEDSZKOLAKA MINKY [3-6 LAT] - 110x140 + 40x60

Zestaw minky poduszka i kocyk dla przedszkolaka

Z jednej strony certyfikowana bawełna w wielu bajecznych wzorach do wyboru, z drugiej mięciutkie minky, a w środku antyalergiczna włóknina silikonowa – to skład naszych produktów składających się na zestaw przedszkolaka. Do kompletu możemy wszyć również metki sensoryczne, którymi zabawa może pozytywnie wpłynąć na rozwój kształtujących się zmysłów dziecka i integrację sensoryczną. Proponujemy Ci komplet minky składający się z poduszki o wymiarach 40 × 60 cm i kocyka o wymiarach 110 × 140 cm. Jeżeli szukasz takiego komplet w innym rozmiarze, w naszej ofercie znajdziesz również zestawy dla niemowlaka i starszaka.

Zestaw minky w rozmiarze L – idealny dla przedszkolaka

W BabyMetka doskonale wiemy, że przedszkolaki są pełne energii i ciekawości świata. Jednak, aby móc bawić się przez cały dzień i stawiać czoła nowym wyzwaniom potrzebują chwili odpoczynku. Najlepiej wtedy ułożyć je na miękkiej poduszce i okryć ciepłym kocykiem – zestawem minky, który znajdziesz w naszej ofercie. Usiądź razem z dzieckiem i stwórzcie idealny komplet, który może służyć w czasie drzemki w domu lub przedszkolu.

Ciepły i miękki zestaw minky dla przedszkolaka

Poduszka i kocyk, które wchodzą w skład zestawu dla przedszkolaka, wykonane są z dwóch rodzajów tkanin – z jednej strony jest certyfikowana bawełna, z drugiej minky. Do wypełnienia kocyków i poduszek używamy antyalergicznej włókniny silikonowej, która nadaje im puszystości oraz sprawia, że dają tak przyjemne ciepło, nawet w najchłodniejsze dni.

Wybierz zestaw minky dla dziewczynki lub chłopca

W naszej ofercie przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych wzorów – znajdziesz wśród nich typowo chłopięce i dziewczęce, ale także uniwersalne propozycje. Wystarczy tylko dobrać do wybranego wzoru kolor minky i zdecydować czy do produktów mają być wszyte metki sensoryczne. I zestaw minky dla Twojego dziecka gotowy.

Dlaczego warto?

  • Zestaw idealny dla przedszkolaka (poduszka 40 × 60 cm, kocyk 110 × 140 cm);
  • Wykonany z certyfikowanej bawełny i miękkiego minky;
  • Wszyte wypełnienie nie odkształca się i nie przesuwa nawet po praniu;
  • Możliwość doszycia metek sensorycznych, które pozytywnie wpływają na rozwój zmysłów dziecka oraz integrację sensoryczną;
  • Antyalergiczne wypełnienie – przy poduszce możesz wybrać włókninę silikonową lub włókninę z dodatkiem puchu silikonowego;
  • Zestaw jest estetycznie opakowany – od razu gotowy do wręczenia jako prezent.

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.