NARZUTA BAWEŁNIANA - 140 x 190 cm

Narzuta bawełniana - 130x220cm stworzy wyjątkowe miejsce wypoczynku dla Twojego dziecka

Jeden akcent dekoracyjny wystarczy, aby wprowadzić do dziecięcej przestrzeni pełną wypoczynku i relaksu atmosferę. Narzuta bawełniana - 130x220cm wytyczy strefę, która już na pierwszy rzut oka będzie zachęcała do odpoczynku, wyciszenia i snu. Takiej przestrzeni w pokoju potrzebuje każde dziecko, która ma się prawidłowo rozwijać, zyskiwać nowe umiejętności i cieszyć się życiem. Dziecko potrzebuje snu w komfortowych warunkach, a narzuta na łóżko dziecięce 130x220 zabezpieczy pościel przed zanieczyszczeniami oraz zakurzeniem, jednocześnie tworząc wyjątkowo atrakcyjny obszar relaksu, dzięki wyjątkowemu wzornictwo i atrakcyjnej kolorystyce.

Narzuta bawełniana - 130x220cm, która spełnia wiele funkcji w dziecięcej przestrzeni

Narzuty bawełniane, rzecz jasna wykorzystasz do zaścielenia łóżka, ale mogą posłużyć również jako ważny element dekoracji wnętrza, ocieplający pokój lub podnoszący jego atrakcyjność. Narzuta może posłużyć także jako koc, którym można okryć się w chłodniejsze dni. Dużo przyjemniej będzie uciąć sobie drzemkę w ciągu dnia, gdy można będzie się pod nią skryć. 

Mając do dyspozycji narzutę w swoim pokoju, dziecko bez większych problemów zadba o uporządkowany wygląd łóżka. Codziennie rano zaścieli nim materac, na którym znajduje się pościel, a tym samym w pokoju nie będzie bałaganu.

Proponujemy narzuty w wielu wariantach kolorystycznych i wzorach, dostosowane do potrzeb i upodobań dzieci w różnym wieku.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.