KOCYK VELVET 100x115

Kocyk velvet + bawełna juniora - rozmiar M 110 x 115 cm [12-36 mc]

W BabyMetka stawiamy nie tylko na bezpieczeństwo dziecka, ale również jakość wykonania produktu. Nasze kocyki juniora velvet + bawełna szyjemy ręcznie na terenie Polski. Każdy kocyk wypełniamy antyalergicznym wypełnieniem, dzięki czemu mogą z niego korzystać również dzieci ze skłonnością do alergii. Kocyk juniora jest produktem dwustronnym, który może być nie tylko funkcjonalnym uzupełnieniem dziecięcej wyprawki, ale również dekoracją sypialni lub łóżeczka naszych milusińskich.

Niebanalny pomysł na prezent ? Kocyk juniora bawełna + velvet !

Ręcznie szyty w Polsce kocyk juniora stworzony jest z przewiewnej posiadającej wzór bawełny oraz kolorowej tkaniny typu velvet, która pikowana jest w kształt rombów. Takie połączenie pozwoliło stworzyć szykowny kocyk, który bardzo długo będzie służył swojemu małemu właścicielowi. Koc o wymiarze 110 x 115 cm rekomendujemy dla dzieci w wieku 12-36 miesięcy, ale mogą z niego korzystać również starsze dzieci. Do naszego kocyka istnieje możliwość dobrania również innych ręcznie szytych akcesoriów.

Kolorowy kocyk juniora, który uprzyjemni każdą drzemkę !

Nasze kolorowe kocyki polecamy zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. W naszej ofercie posiadamy kilkadziesiąt ciekawych wzorów naniesionych na przewiewną bawełnę, a także kilka kolorów pikowanego w romby velvetu. Połączenie tych obydwu tkanin umożliwiło stworzenie szykownego kocyka, który spełnia kryteria stawiane nawet przez najbardziej wymagających małych klientów. Nie bez znaczenia jest również możliwość dobrania innych produktów z tej samej serii wzorniczej lub kolorystycznej. Fakt ten możemy wykorzystać np. kompletując pomysł na prezent z bardzo wielu okazji.

Dlaczego warto ?

· Velvet to materiał najwyższa jakość o subtelnej miękkości.

· Velvet posiada bardzo atrakcyjny wygląd, przypomina luksusowy aksamit i welur.

·  Łatwa pielęgnacja materiału, velvet szybko i łatwo się czyści.

·  Produkt tworzony z pasją.

·  Szyty ręcznie na terenie Polski.

·  Antyalergiczne wypełnienie.

·  Produkt dwustronny.

·  Szeroka gama kolorów oraz dostępnych wzorów.

·  Tkaniny pochodzące od zaufanych producentów.

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.