KOCYK VELVET 145x200

Kocyk velvet 150x200 cm dla dorosłych

W BabyMetka dbamy nie tylko o naszych najmłodszych klientów, ale również ich rodziców oraz starsze rodzeństwo. Inni członkowie rodziny, dzięki naszemu kocykowi nastolatka/dorosłego już nie będą zmuszeni podkradać kocyka swoim dzieciom lub młodszemu rodzeństwu. Podobnie jak mniejsze rozmiary, kocyk velvet+ bawełna o wymiarach 145 x 200 cm szyty jest przez nas ręcznie na terenie Polski z najwyższej jakości materiałów. Do jego stworzenia użyliśmy przewiewnej, wzorzystej bawełny oraz pikowanego w romby materiału typu velvet.

Kolorowe kocyki velvet 150x200 cm są nie tylko dla dzieci !

Nasze kocyki nastolatka/dorosłego są produktami dwustronnymi, które polecamy dorosłym oraz dzieciom w wieku powyżej 10 lat. Na przyszłego właściciela czekają zarówno ciekawe wzory naniesione na przewiewną bawełnę, jak i jednokolorowe tkaniny velvetowe. Szeroka gama kolorów i wzorów pozwala u nas wybrać coś dla siebie bez względu na wiek! Do każdego kocyka możesz dodatkowo dobrać np. poduszkę lub poduszkę dekoracyjną i tym samym stworzyć ciekawy zestaw, który uprzyjemni popołudniową drzemkę lub dłuższy odpoczynek. Utrzymany w jednej kolorystyce lub stylu wzorniczym zestaw jest dobrym pomysłem na prezent.

Wybierz kocyk velvet 150x200 cm dla dorosłych

Podobnie jak inne nasze produkty, kocyk nastolatka/dorosłego wypełniamy antyalergiczną włókniną, która zapobiega rozwojowi bakterii, grzybów oraz innych chorobotwórczych drobnoustrojów. Na uwagę zasługuje również wykonanie z dbałością o najmniejszy szczegół. Szycie jest naszą pasją! To właśnie, dzięki nim naszym młodszym i starszym klientom możemy oferować produkty z cząstką naszego serca.

Dlaczego warto kupić kocyk velvet 150x200 cm?

·  Velvet to materiał najwyższa jakość o subtelnej miękkości.

·  Velvet posiada bardzo atrakcyjny wygląd, przypomina luksusowy aksamit i welur.

·  Łatwa pielęgnacja materiału, velvet szybko i łatwo się czyści.

·  Ręcznie szyty na terenie Polski ko

·  Wykonany z pasją

·  Szeroka gama kolorów i wzorów

·  Niebanalne wzornictwo

·  Modna kolorystyka

·  Antyalergiczne wypełnienie

·  Produkt dwustronny

·  Świetny pomysł na prezent np. z okazji urodzin. 

Filtry (87 products)

Cena

95,00 zł - 115,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Rozmiar

Wzór

Materiał