Filtry

NARZUTA NA ŁÓŻKO 140x190

Filtry

Cena

Od 140,00 złdo 195,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Oferta kart podarunkowych

  

Narzuta na łóżko 140x190 – skuteczny sposób na zadbanie o czysty i efektowny wygląd łóżka w dziecięcym pokoju

Narzuta velvet - 140x190cm, którą znajdziesz w naszej ofercie jest dwustronna. Z jednej strony znajduje się materiał velvet, który przypomina aksamit oraz welur. Druga strona to certyfikowana bawełna, absolutnie bezpieczna dla wrażliwej, delikatnej skóry dziecka. Kocyk velvet pikowany jest dostępny w wielu wzorach i kolorach, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb aranżacyjnych. Stanowi funkcjonalny, dekoracyjny element wyposażenia dziecięcej przestrzeni.

Czytaj więcej

Narzuta na łóżko 140x190 w wielu wzorach i kolorach do wyboru

Każda narzuta velvet - 140x190cm, jaką znajdziesz w naszej ofercie, jest wykonana z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny oraz materiału velvet. Mając takie podstawy, mogliśmy poszaleć z kolorami oraz wzorami. Przygotowaliśmy szeroki wybór propozycji, które sprawdzą się świetnie w pokojach małych, jak i nieco starszych dzieci. Maksymalna wygoda, jak i niesamowite walory wizualne, jakie zapewniają kocyki velvet dla dzieci powodują, że z ich zakupu każdy będzie zadowolony.

Dzięki temu, że zdecydujesz się kupić tę narzutę, materac łóżka w ciągu dnia będzie chroniony przed zanieczyszczeniami, drobnoustrojami oraz kurzem. Dziecko będzie miało możliwość położyć się wieczorem w czystej pościeli. Kocyk velvet 140x190 to prawdziwy skarb, który pokocha każde dziecko. Jest szyty ręcznie w polskich szwalniach, dlatego uzyskujesz gwarancję najwyższej staranności przy jego wykonywaniu.

Narzuta na łóżko 140x190 – ciekawa, praktyczna dekoracja strefy wypoczynkowej w dziecięcym pokoju

Praktycznych elementów wyposażenia nie może zabraknąć w dziecięcej przestrzeni. Podstawą jest zadbanie o strefę wypoczynkową, w której dziecko na każdym etapie rozwoju powinno spędzać bardzo dużo czasu. Dzięki temu, że wzbogacisz ją o miłe w dotyku, bezpieczne i korzystne pod względem wizualnym materiały, osiągniesz bardzo dobry efekt, czyli zachęcenie dziecka do snu i relaksu. Maluch będzie rósł jak na drożdżach, będzie wypoczęty, a przy tym radosny.

Kocyk velvet pikowany, który znajdziesz w naszej ofercie został pomyślany tak, aby zapewnić właściwą ochronę dla pościeli znajdującej się na łóżku, a jednocześnie ma za zadanie wpłynąć na atrakcyjny odbiór przestrzeni wypoczynkowej dziecka. Jesteśmy przekonani, że udało nam się spełnić te wymogi, dostarczając produkty w wielu wariantach kolorystycznych oraz wzorach. 

Narzuta na łóżko 140x190, która zadba o strefę wypoczynkową w dziecięcym pokoju

Kocyki velvet dla dzieci cieszą się bardzo dużą popularnością, ponieważ są wykonywane z wysokiej jakości materiałów. Są dwustronne. Z jednej strony znajduje się materiał velvet przypominający aksamit oraz welur, natomiast z drugiej jest bawełna, certyfikowana, bezpieczna dla wrażliwej skóry dziecka. Spełnia normy Oeko-Tex 100. Niezależnie od tego, którą stronę narzuty wybierzesz, będzie wyglądała i tak atrakcyjnie, gwarantując znakomity odbiór strefy wypoczynkowej. Twoje dziecko nie będzie migało się od snu, chętnie zaplanuje drzemkę nawet w środku dnia. Samo będzie chciało spędzać w łóżku jak najwięcej czasu.

Narzuty proponujemy w wielu wariantach kolorystycznych oraz wzorach, dopasowanych do zróżnicowanego wieku dzieci. Mamy wzory typowo dziecięce, dobrze znane z popularnych bajek, jak i uniwersalne m.in. gwiazdki, chmurki kwiaty. Sprawdzą się one znakomicie w każdej dziecięcej przestrzeni. 

Kocyki velvet powstają w polskich szwalniach, dlatego możemy pilnować każdego szczegółu związanego z ich produkcją. Dbamy, aby każdy detal został wykonany efektownie, starannie i bardzo dokładnie. Wszystkie warstwy narzuty są idealnie przeszyte. Staramy się, aby zarówno strona bawełniana, jak i wykonana z materiału velvet wyglądały atrakcyjnie.

Narzuta na łóżko 140x190 z myślą o zróżnicowanych potrzebach dzieci

Szeroki wybór narzut w wielu wariantach powoduje, że nasze propozycje są odpowiednie zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Rodzic jest w stanie znaleźć dokładnie taką narzutę, która podkreśli jego zamysł aranżacyjny, i we właściwy sposób go dopełni. 

Dobrze dobrane narzuty, są w stanie nadać wyjątkowy charakter przestrzeni wypoczynkowej. Stanowią doskonały dodatek, który zagwarantuje, że łóżko w sypialni dziecka zawsze będzie wyglądało efektownie, oryginalnie i po prostu pięknie. Z naszymi produktami nie będzie to trudne do osiągnięcia.

Bawełniane narzuty na lozko 140 na 190

Narzuta bawełniana to lekkie okrycie łóżka. Bawełniane narzuty 140 na 190 od BabyMetka wprowadzą porządek i piękny wystrój w każdej sypialni.

Dlaczego narzuta na łóżko 140x190 jest warta uwagi?

  • Jest dwustronna. Z jednej strony znajduje się materiał velvet (przypomina aksamit, welur), z drugiej bawełna (certyfikowana, zgodna z normami Oeko-Tex). 
  • Narzuta szybko się nie znudzi, ponieważ można zmieniać jej strony.
  • Dostępność wielu wzorów i kolorów gwarantuje pełne dopasowanie do przestrzeni aranżacyjnej tworzonej z myślą o zainteresowaniach i upodobaniach dziecka.
  • Atrakcyjna kolorystyka, bogactwo wzorów dla różnych grup wiekowych.
  • Produkt szyty w polskich szwalniach.
  • Przyjemna w dotyku, bezpieczna dla wrażliwej i delikatnej skóry dziecka.
  • Pakowana w estetyczne opakowanie, idealnie nadające się na prezent.

Zobacz wszystkie narzuty na łóżko dziecięce.